myPhone 8870 TEO - ekologiczny dotykowiec

myPhone 8870 TEO - ekologiczny dotykowiec

myPhone 8870 TEO - ekologiczny dotykowiec
Źródło zdjęć: © MyPhone
17.02.2010 15:16, aktualizacja: 17.02.2010 15:30

Każdy, kto używał telefonu komórkowego z dotykowym ekranem dobrze wie, że największą wadą tego typu urządzeń jest nieposkromiony apetyt na energię. Codzienne ładowanie takiego telefonu stało się niechlubną normą. Ale czy na pewno? Z pomocą przychodzi myPhone, która w swoim najnowszym urządzeniu myPhone 8870 TEO zastosowała energooszczędną technologię zasilania wyświetlacza dotykowego. Dzięki tej technologii telefon wytrzymuje aż do 24 dni w stanie czuwania i umożliwia przeprowadzenie aż do 6 godzin rozmów.

Firma myPhone wprowadza do sprzedaży najnowszy model 887. TEO z 3-calowym dotykowym wyświetlaczem TFT WQVGA. Telefon posiada aktywny pulpit, umożliwiający dowolne ułożenie ikon funkcji telefonu, jednocześnie pozwalające na szybszy dostęp. Wystarczy przeciągnąć ikonę palcem lub rysikiem w wybrane miejsce na pulpicie.

Obraz
© (fot. MyPhone)

W TEO znajdziemy obsługę dwóch kart SIM jednocześnie. Wśród pozostałych funkcji myPhone 887. TEO znajdziemy m.in. odtwarzacz plików video (oprócz formatów avi, mp4 i 3gp, odtwarza również rmvb) i odtwarzacz plików audio. Obsługa apletów JAVA umożliwia korzystanie z biblioteki programów i gier przeznaczonych na telefony komórkowe. Telefon posiada też radio FM, dyktafon i kompozytor melodii. W urządzeniu znajdziemy moduł bluetooth 2.0 z obsługą protokołu A2DP - przesyłu dźwięku stereo.

myPhone 887. TEO wyposażono w aparat cyfrowy z matrycą o rozdzielczości 2 megapikseli. Oprócz możliwości fotografowania, posiada ona również funkcjonalność kamery video. Można też skorzystać z edytora zdjęć.

W modelu 887. TEO znajdziemy litowo-jonową baterię o pojemności 1000 mAh. Dzięki niej i zastosowaniu energooszczędnych rozwiązań urządzenie wytrzymuje do 24 dni w stanie czuwania. Umożliwia też przeprowadzenie do 6 godzin rozmów.

myPhone 887. TEO to telefon proekologiczny. Obok niskiego zapotrzebowania na energię, charakteryzuje się też bardzo niską wartością współczynnika SAR– 0,149 W/kg w przeliczeniu na 10g tkanki. To średnio 5-10-krotnie mniej niż w większości telefonów komórkowych na naszym rynku.

W zestawie z telefonem myPhone 887. TEO, obok ładowarki, kabla połączeniowego USB i zestawu słuchawkowego znajdziemy też etui ze skóry ekologicznej.

myPhone 8870 TEO objęty jest 24-miesięczną gwarancją w systemie door-2-door. Sugerowana cena detaliczna modelu - to 489 złotych brutto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (83)