Garmin nüvi 2585TV - nawigacja z wbudowanym telewizorem

Garmin nüvi 2585TV - nawigacja z wbudowanym telewizorem

Garmin nüvi 2585TV - nawigacja z wbudowanym telewizorem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
14.06.2012 15:10, aktualizacja: 14.06.2012 15:30

Garmin pokazał swój najnowszy model - nüvi 2585TV - nawigację GPS z funkcją przenośnego odbiornika naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) oraz odtwarzacza multimedialnego z opcją nagrywania programów TV.

Nawigacja Garmin Nüvi 2585TV wyposażona jest w dotykowy ekran o przekątnej 5. (12.7 cm). Poza funkcjami odbiornika TV, nüvi 2585TV to nawigacja GPS pozwalająca na korzystanie z funkcji i usług, takich jak photoLive, 3D traffic, czy zestaw głośnomówiący. Dodatkową możliwością, jaką oferuje najnowszy produkt Garmin jest skorzystanie z dedykowanych akcesoriów, takich jak np. rejestrator jazdy, który umożliwia nagrywanie obrazu drogi przed i za pojazdem.

Przenośny odtwarzacz multimedialny nüvi 2585TV obsługuje wszystkie najważniejsze standardy kodowania naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T (MPEG2/MPEG4/H.264), co zapewnia możliwość bezproblemowego oglądania TV na czterech kontynentach. Urządzenie umożlwia nagrywanie programów TV i audycji radiowych, sygnału wideo z zewnętrznych źródeł oraz odtwarzanie plików audio i wideo. Dzięki temu Garmin nüvi 2585TV sprawdzi się nie tylko jako nawigacja w trakcie podróży, ale także jako przenośny odtwarzacz multimedialny czy odbiornik telewizyjny.

Urządzenie korzysta z systemu nawigacyjnego Guidance 2. Oferuje on szybszy i bardziej intuicyjny interfejs użytkownika w porównaniu z poprzednimi modelami. Z popularnych funkcji nawigacyjnych znajdziemy zintegrowany asystent pasa ruchu , z funkcją photoReal (realistyczny wygląd skrzyżowań), Zaktualizowana baza danych obejmuje około 65 tysięcy węzłów komunikacyjnych w Europie, to jest cztery razy więcej niż w przypadku poprzednich wersji oprogramowania.

Kupując nüvi 2585TV każdy klient otrzyma darmową subskrypcję systemu 3. Traffic, który daje dostęp do aktualizowanych na bieżąco danych o sytuacji na drodze. Informacje te są zbierane z wielu źródeł i na ich podstawie obliczana jest najkorzystniejsza trasa, która umożliwia skuteczne omijanie korków. Ponadto, dzięki trafficTrends, nawigacja nüvi automatycznie uczy się i zapamiętuje nawyki kierowcy, co pozwala na zgodne z indywidualnymi preferencjami planowanie drogi przejazdu.

Nawigację wyceniono na 299Euro, czyli *około 1300 zł. *

Informacje techniczne:
• Ekran dotykowy o przekątnej 5 cali i rozdzielczości WQVGA 480x272 pikseli
• Wymiary urządzenia: 136,4 x 86,3 x 17,8mm; Waga: 262g
• Slot dla kart microSD z opcjonalnymi mapami lub plikami multimedialnymi (do 16GB)
• Czas pracy na baterii: do 2 godzin
• Mapy opracowane na podstawie danych udostępnionych przez NAVTEQ
• Obsługiwane formaty audio i wideo: MP3,WAV, ASF (WMA, WMV), OGG, FLAC, AAC, MP4 (M4V, M4A), 3GP (3GPP, 3G2. 3GPP2), AVI, MPG, (MP2, MPEG, M2V, VOB, TS, TP, TRP, M2TS, DAT), MKV, MOV, XviD

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)