Nawigacja Garmin mechanikiem samochodowym

Nawigacja Garmin mechanikiem samochodowym

Nawigacja Garmin mechanikiem samochodowym
25.03.2009 14:49

Garmin wprowadził rozwiązanie, które może ucieszyć kierowców, którzy nie mają już gwarancji na swoje pojazdy, ani pakietu Assistance. Wszystko po to, by podróż samochodem była bezpieczniejsza i bardziej komfortowa. Od teraz urządzenie GPS Garmin jest nie tylko przewodnikiem, który bezpiecznie doprowadzi do celu, ale również mechanikiem, dbającym o sprawność pojazdu.

Dla wielu osób niejasne może być, w jaki sposób producent nawigacji satelitarnej, ma dbać o sprawność pojazdu. Odpowiedź jest prosta –. Garmin zapewnił swoim klientom pakiet usług assistance. To najnowsza propozycja Garmin, łącząca nawigację samochodową z bezpłatnym ubezpieczeniem drogowym na okres 6 miesięcy. Dzięki temu kierowca może mieć pewność, że dotrze prosto do celu swojej podróży.

Obraz
© (fot. Garmin)

Pakiet usług assistance oferowany przez Garmin, gwarantuje profesjonalną pomoc drogową na terenie Europy, z wyłączeniem jedynie Rosji, Ukrainy, Białorusi, Mołdawii oraz azjatyckiej części Turcji. Zgłoszony do Starter Assistance Basic samochód nie musi być własnością użytkownika. Może to być samochód służbowy, członka rodziny lub przyjaciela. Podstawowymi zaletami pakietu jest brak ograniczeń odnośnie wieku pojazdu, jego przebiegu, marki czy też pochodzenia. Ochroną może być objęty każdy pojazd o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5 tony. Pomoc drogowa dołączana do urządzeń marki Garmin obejmuje szeroki zakres zdarzeń. Kierowca może liczyć na wsparcie w przypadku awarii mechanicznej, hydraulicznej lub elektrycznej. Pomoc Garmin przyjedzie nawet wówczas, gdy nastąpi awaria alarmu, świateł, kierunkowskazów, przednich wycieraczek, pasów bezpieczeństwa, czy też ogumienia.

Pakiet usług ubezpieczenia drogowego obejmuje również takie zdarzenia jak: rozładowanie akumulatora, zatrzaśnięcie wewnątrz pojazdu lub uszkodzenia kluczyków, brak paliwa oraz pęknięcie lub stłuczenie szyby czołowej. To przełomowe rozwiązanie w postaci pakietu usług ubezpieczenia drogowego jest kolejnym krokiem firmy Garmin, mającym zwiększyć bezpieczeństwo podczas podróży. Od lat inspiracją producenta jest chęć zapewnienia ludziom bezpieczeństwa i komfortu. Dzięki pakietowi assistance kierowca może mieć pewność, że bezpiecznie dotrze do celu oraz nie musi martwić się ewentualną awarią samochodu. Pomoc drogowa Garmin usprawni pojazd na miejscu i umożliwi kontynuację podróży. W przypadku braku możliwości naprawy zapewni bezpłatne holowanie we wskazane przez kierowcę miejsce na odległość 5. km od miejsca zdarzenia. Pakiet umożliwia wielokrotne korzystanie z usług w nim zawartych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)