Domowe biuro Panasonic - urządzenie typu "9w1"

Domowe biuro Panasonic - urządzenie typu "9w1"

Domowe biuro Panasonic - urządzenie typu "9w1"
28.12.2010 12:43, aktualizacja: 09.01.2012 12:24

Panasonic zaprezentował najnowszy model swojego laserowego urządzenia wielofunkcyjnyego - KX-MB2061PDB. Nowy model oprócz standardowych funkcji urządzenia wielofunkcyjnego umożliwia komunikację wewnętrzną w małym biurze.

Podstawowe cechy KX-MB2061PDB to wysoka prędkość druku –. 24 stron na minutę w rozdzielczości 600 dpi, zaawansowane funkcje kopiowania (również w prędkości do 24 stron na minutę), skaner wysokiej rozdzielczości – do 9600 dpi, moduł faksu Super G3 o prędkości 33.6 kbps, oraz system komunikacji wewnętrznej z możliwością zalogowania do 6-ciu słuchawek typu DECT.

W standardzie urządzenie wyposażone jest w jedną bezprzewodową słuchawkę. Możliwość rozszerzenia systemu o 5 dodatkowych słuchawek umożliwia niewielkim firmom oprzeć swoją sieć telefoniczną o jedno urządzenie, które może być wykorzystywane zarówno do komunikacji wewnątrz firmy (intercom) jak i na zewnątrz. Urządzenie posiada także cyfrową pocztę głosową, która umożliwia zarejestrowanie do 3. minut nagrania. Jeśli urządzenie zostało podłączone do sieci Ethernet, informacja o przyjściu połączenia oraz cała nagrana wiadomość może zostać przesłana w postaci pliku audio bezpośrednio do komputera użytkowników, na pocztę e mail czy smartfona, jeżeli odbiorca wiadomości znajduje się poza biurem.

Obraz
© (fot. Panasonic)

W celu zmniejszenia zużycia papieru, model KX-MB2061PDB wyposażono w funkcję podglądu przychodzących faksów, która umożliwia odczyt odebranej wiadomości w komputerze przed jej wydrukowaniem, co pozwala na zapisanie lub anulowanie niepożądanych faksów.

Dodatkowo laserowe urządzenie wielofunkcyjne Panasonic KX-MB2061PDB wyposażono w zaawansowane funkcje skanowania. Umożliwiają one m.in. skanowanie kolorowych dokumentów bezpośrednio do oprogramowanie OCR, wysłanie jako załącznik e-mail oraz ich zapis bezpośrednio serwerze FTP bez użycia komputera.

Ten wielofunkcyjny kombajn jest dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 1262 PLN netto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)