Elegancki telefon komórkowy dla seniorów Panasonic TU311

Elegancki telefon komórkowy dla seniorów Panasonic TU311
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

30.01.2012 13:11, aktual.: 04.03.2013 00:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Panasonic przedstawia nowy, łatwy w obsłudze telefon komórkowy TU311 przeznaczony dla seniorów. Czytelny tekst, wyraźny dźwięk i łatwa obsługa w połączeniu z wytrzymałą obudową to wyróżniające cechy tego modelu.

Najnowszy telefon Panasonic TU31. powstał z myślą o osobach, które potrzebują prostych, a przy tym niezawodnych rozwiązań. W telefonie Panasonic TU311 zainsalowano przycisk połączeń priorytetowych z funkcją SOS. Przycisk ten można zaprogramować tak, aby po jego naciśnięciu telefon wysyłał alarmową wiadomość tekstową pod wskazany numer oraz dzwonił do 5 zapisanych osób.

Ponadto telefon zapewnia zwiększony poziom głośności. Udoskonalony dźwięk sprawia, że wszystko słychać głośno i wyraźnie. Model wyposażono także w korektor częstotliwości, który uwydatnia wysokie i niskie tony, co wpływa na jakość rozmów i pozwala uniknąć zbędnych nieporozumień. Dodatkowo, najnowszy telefon komórkowy Panasonic współpracuje także z aparatami słuchowymi.

Model TU31. posiada również funkcję głosowego potwierdzania wybieranego numeru, która sprawia, że podczas wybierania numeru telefon głosowo potwierdza cyfry wchodzące w jego skład celem potwierdzenia ich poprawności.

Jasny, wyraźny, kolorowy wyświetlacz zapewnia duży kontrast, a białe cyfry i litery są bardzo czytelne. Użytkownik ma możliwość wyboru najodpowiedniejszego rozmiaru czcionki korzystając z funkcji Tri-Level Font, która pozwala powiększyć czcionkę nawet trzykrotnie. Telefon posiada wstrząsoodporną metalową ramę.

Telefon Panasonic TU31. oferuje także łączność Bluetooth, którą można wykorzystać do obsługi bezprzewodowego zestawu słuchawkowego lub wygodnego pobrania listy kontaktów z innego urządzenia.

Sugerowana cena detaliczna modelu: 389 PLN brutto

**[ Telefon dla seniora - sprawdź nowości, recenzje, testy ](

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)