Odporny telefon stacjonarny Panasonic

Odporny telefon stacjonarny Panasonic

Odporny telefon stacjonarny Panasonic
24.11.2010 12:25, aktualizacja: 24.11.2010 12:38

Panasonic wprowadza do sprzedaży nowy, bezprzewodowy, odporny na wstrząsy telefon DECT KX-TCA364. Solidna i trwała obudowa, ergonomiczny kształt słuchawki oraz zabezpieczenie przed kurzem i wodą, to główne atuty tego systemowego telefonu.

Panasonic DECT KX-TCA36. najlepiej sprawdza się w trudnych warunkach i na dużym obszarze, w miejscach, gdzie nie da się uniknąć kurzu, pyłu, brudu czy wody. Specjalnie wzmocniony telefon DECT spełnia standardy IP64, co zapewnia mu ochronę przed wnikaniem kurzu i pyłu, a także przed zachlapaniem wodą. Dzięki jego wzmocnionej obudowie odporny jest na wszelkiego rodzaju wstrząsy i upadki z wysokości.

Panasonic KX-TCA36. został tak zaprojektowany, aby ułatwić pracę w każdych warunkach. Rozmowa w głośnych miejscach np. na halach produkcyjnych, gdzie natężenie hałasu jest większe niż przeciętne nie jest problemem - o przychodzącej rozmowie telefonicznej powiadamia alarm wibracyjny. Dodatkowo telefon wyposażono w nową funkcję Noisy Area, która redukuje hałas otoczenia i poprawia jakość rozmów. Telefon wyposażony jest także w gniazdo do podłączenia zestawu słuchawkowego.

Obraz
© (fot. Panasonic)

KX-TCA36. jest w pełni zintegrowany z biznesowymi funkcjami telefonicznymi, takimi jak obsługa wielu linii, czy wybieranie wg nazw. Elastyczne przyciski LM pozwolą na zaprogramowanie obsługi funkcji centrali oraz telefonu, umożliwiając do nich szybki i wygodny dostęp.

KX-TCA364 dostępny jest w cenie 949 PLN + VAT

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)