CES 2011: nowe produkty Iomega

CES 2011: nowe produkty Iomega

CES 2011: nowe produkty Iomega
Źródło zdjęć: © Iomega
10.01.2011 15:46

Firma Iomega podczas tegorocznych tarów CES 2011 zaprezentowała nowe produkty i rozwiązania w zakresie przechowywania danych oraz multimediów

Iomega SuperHero - nowatorskie urządzenie do archiwizacji, z wbudowaną ładowarką, do telefonów iPhone. To jedyne urządzenie do archiwizacji, automatycznie archiwizujące kontakty i zdjęcia z telefonu iPhone podczas ładowania baterii.

Obraz
© (fot. Iomega)

Iomega Personal Cloud - zaawansowane rozwiązania do ochrony i zdalnego dostępu do danych dla użytkowników domowych oraz małych przedsiębiorstw, umożliwiające łatwą kontrolę nad osobistą „chmurą”. Iomega dokonała transformacji macierzy NAS w serwery działające w chmurze. Użytkownicy mogą mieć do nich dostęp w dowolnym czasie i miejscu. Kupując kilka urządzeń NAS firmy Iomega można zdalnie archiwizować dane z jednej lokalizacji do innej - domu, biura itp. Dzięki temu małe firmy mogą stworzyć idealne, tanie rozwiązanie na wypadek awarii.

Iomega TV z oprogramowaniem Boxee - rodzina łatwych w obsłudze, multimedialnych urządzeń sieciowych wykorzystujących oprogramowanie Boxee, umożliwiających wyświetlenie na telewizorze stron internetowych, filmów i innych plików w formacie cyfrowym. Iomega TV z Boxee jest też zaawansowanym urządzeniem sieciowym, które zmienia telewizor w centrum multimedialne dla zawartości przechowywanej w dowolnym miejscu lokalnej sieci domowej. Dzięki Iomega TV z Boxee nie trzeba ruszać się od telewizora, by cieszyć się dostępem do internetu czy sieci domowej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)