CES 2011: nowe produkty Iomega

CES 2011: nowe produkty Iomega10.01.2011 15:46
CES 2011: nowe produkty Iomega
Źródło zdjęć: © Iomega

Firma Iomega podczas tegorocznych tarów CES 2011 zaprezentowała nowe produkty i rozwiązania w zakresie przechowywania danych oraz multimediów

Iomega SuperHero - nowatorskie urządzenie do archiwizacji, z wbudowaną ładowarką, do telefonów iPhone. To jedyne urządzenie do archiwizacji, automatycznie archiwizujące kontakty i zdjęcia z telefonu iPhone podczas ładowania baterii.

288767291959818387
Źródło zdjęć: © (fot. Iomega)

Iomega Personal Cloud - zaawansowane rozwiązania do ochrony i zdalnego dostępu do danych dla użytkowników domowych oraz małych przedsiębiorstw, umożliwiające łatwą kontrolę nad osobistą „chmurą”. Iomega dokonała transformacji macierzy NAS w serwery działające w chmurze. Użytkownicy mogą mieć do nich dostęp w dowolnym czasie i miejscu. Kupując kilka urządzeń NAS firmy Iomega można zdalnie archiwizować dane z jednej lokalizacji do innej - domu, biura itp. Dzięki temu małe firmy mogą stworzyć idealne, tanie rozwiązanie na wypadek awarii.

Iomega TV z oprogramowaniem Boxee - rodzina łatwych w obsłudze, multimedialnych urządzeń sieciowych wykorzystujących oprogramowanie Boxee, umożliwiających wyświetlenie na telewizorze stron internetowych, filmów i innych plików w formacie cyfrowym. Iomega TV z Boxee jest też zaawansowanym urządzeniem sieciowym, które zmienia telewizor w centrum multimedialne dla zawartości przechowywanej w dowolnym miejscu lokalnej sieci domowej. Dzięki Iomega TV z Boxee nie trzeba ruszać się od telewizora, by cieszyć się dostępem do internetu czy sieci domowej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)