Iomega prezentuje nowe przenośne dyski z logiem Skin

Iomega prezentuje nowe przenośne dyski z logiem Skin
Źródło zdjęć: © Iomega

23.06.2010 11:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Iomega ogłosiła premierę nowej linii produktów Iomega Skin Hard Drive - trzech przenośnych dysków o pojemności 500 GB z unikalnym wzornictwem. Dyski powstały w kooperacji z firmą Skin Industries, jedną z czołowych marek sportowych w USA. Nowa linia dysków Iomega Skin składa się z trzech modeli, dla których oprawę graficzną zaprojektowała firma Skin

W nowej rodzinie Iomega Skin znajdują się trzy dyski. Wszystkie trzy modele mają pojemność 50. GB i wyposażone są w gniazdo USB 2.0. Model „Radical” wyróżnia się logo Skin w stylu retro na czarnej pokrywie obudowy i żółtym spodem. Model „Red Hot” otrzymał logo Skin na czerwonej pokrywie dysku oraz czarny spód obudowy, natomiast model „Knock Out” zdobi gotyckie logo Skin na srebrnej pokrywie oraz czarny spód obudowy. Jedno spojrzenie powali współpracowników na kolana.

Obraz
© (fot. Iomega)

Wszystkie trzy nowe dyski Iomega Skin nie wymagają dodatkowego zewnętrznego zasilania. Wystarczy podłączyć dysk do komputera za pomocą przewodu USB 2.0.

Wszystkie nowe dyski wyposażone są w system Drop Guard, który pomaga chronić dane nawet przy upadku z wysokości 13. cm na wykładzinę przemysłową, co jest 40 proc. lepszym wynikiem od średniej dla innych dysków.

Na dyskach znajduje się darmowe oprogramowanie Iomega Protection Suite służące do archiwizacji oraz ochrony antywirusowej plików.

Iomega Protection Suite zawiera:
• 12-miesięczną subskrypcję oprogramowania Trend Micro Internet Security dla PC lub Trend Micro Smart Surfing dla Mac.
• Iomega QuikProtect - oprogramowanie do archiwizacji na poziomie plików na dyski twarde i sieciowe urządzenia typu NAS (do notebooków i komputerów biurkowych Windows i Mac).
• Oprogramowanie Retrospect Express do archiwizacji danych, aplikacji i ustawień (do notebooków i komputerów biurkowych Windows i Mac).
•. MozyHome Online Backup - internetowa usługa darmowej archiwizacji 2 GB danych (nielimitowana przestrzeń na archiwum za 4,95 USD/miesiąc). Serwis MozyHome Online pozwala odtworzyć najistotniejsze dane z dowolnego komputera z dostępem do Internetu z dowolnego miejsca na świecie.

Wszystkie programy pakietu Iomega Protection Suite można łatwo pobrać na dyski Iomega Skin z internetu.

Ceny, dostępność i gwarancja

Nowe dyski Iomega Skin dostępne są w USA i na stronie www.iomega.com w cenie 119,99 USD. Dyski będą dostępne w najbliższych miesiącach w wybranych krajach Europy, także w Polsce już w lipcu. Wszystkie dyski chronione są 3 letnią gwarancją (po rejestracji).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)