Wykrywacz kłamstw - ukarać kłamczucha

Wykrywacz kłamstw - ukarać kłamczucha

Wykrywacz kłamstw - ukarać kłamczucha
Źródło zdjęć: © geekiegadgets.com
19.08.2008 16:46, aktualizacja: 19.08.2008 18:14

Jak często zdarza nam się kłamać? Czy te oszustwa uchodzą nam na sucho? Sprawdź jak dobrym jesteś kłamcą i unikaj porażenia impulsem elektrycznym z Electric Shock Lie Detektor...

Jak często zdarza nam się kłamać? Czy te oszustwa uchodzą nam na sucho? Z pewnością nie raz widzieliśmy na filmach pełne napięcia przesłuchania z użyciem wariografu. Jeśli w domowych warunkach chcielibyśmy sprawdzić jak dobrymi jesteśmy kłamczuchami od teraz jest to możliwe.

Na rynku pojawiło się urządzenie o bardzo ciekawej nazwie - _ Electric Shock Lie Detektor _. Jest to nic innego jak wykrywacz kłamstw, który dodatkowo karci kłamcę przez porażenie go małym impulsem elektrycznym. Brzmi to dosyć groźnie, jednak w rezultacie może zapewnić świetną zabawę zarówno dla osoby przesłuchującej jak i przesłuchiwanej. Wystarczy oprzeć dłoń na specjalnie wyprofilowanej podstawce wyposażonej w szereg czujników i poddać się przesłuchaniu. O tym czy nasza ofiara mija się z prawdą na bieżąco informują nas diody LED - dwie zielone i trzy czerwone.

_ Electric Shock Lie Detektor _ zasilany jest 3 bateriami typu AAA. Cena gadżetu wynosi około 30 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)