Warsztaty StudyStandard - praktyczna wiedza o reklamie on-line w pigułce

Warsztaty StudyStandard - praktyczna wiedza o reklamie on‑line w pigułce

Warsztaty StudyStandard - praktyczna wiedza o reklamie on-line w pigułce
11.01.2010 14:00, aktualizacja: 11.01.2010 14:57

Internet Standard rusza z cyklem szkoleń - StudyStandard, w ramach którego organizowane są warsztaty poświęcone tajnikom skutecznej reklamy w internecie oraz marketingowi w wyszukiwarkach.

Już w drugiej połowie stycznia rusza cykl szkoleń StudyStandard organizowanych przez serwis InternetStandard.pl. Warsztaty poświęcone są prowadzeniu efektywnych działań reklamowych w internecie oraz marketingowi w wyszukiwarkach.

_ Ponad 3-letnia tradycja branżowych konferencji Internet Standard dostarczyła nam informacji o niezwykłym zapotrzebowaniu na tego typu warsztaty _ - mówi Agnieszka Świtkowska, wydawca Internet Standard. _ Osiem godzin intensywnych i praktycznych zajęć z ekspertami, którzy reklamą w sieci zajmują się na co dzień pozwoli uczestnikom zapoznać się z zasadami gwarantującymi sukces reklamowania się w internecie _.

Szkolenia StudyStandard prowadzić będą praktycy, eksperci w swych branżach i przedstawiciele wiodących domów mediowych oraz agencji w Polsce.

Pierwsza edycja StudyStandard (2. stycznia) poświęcona będzie skutecznemu reklamowaniu się w internecie. Warsztaty mają na celu dostarczenie wiedzy dotyczącej planowania i realizacji kampanii w internecie: od etapu planowania, poprzez wybór najskuteczniejszych form reklamowych, po analizę skuteczności kampanii.

Następne warsztaty "StudyStandard Marketing w wyszukiwarkach" planowane są na 2. stycznia. Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą rozpocząć działania promocyjne w wyszukiwarkach internetowych, jak również dla przedstawicieli firm, które już wykorzystują tę formę reklamy i chciałyby ją dodatkowo zoptymalizować.
_ Tak jak branżowe konferencje Internet Standard wpisały się już na stałe w kalendarz najważniejszych wydarzeń branży internetowej - tak mamy nadzieję, że podobnym zainteresowaniem cieszyć się będą warsztaty StudyStandard _ - podsumowuje Agnieszka Świtkowska. _ Dla byłych uczestników naszych konferencji przewidzieliśmy atrakcyjne rabaty. _

Szczegóły dotyczące warsztatów StudyStandard:

StudyStandard. Jak skutecznie reklamować się w internecie - http://www.internetstandard.pl/studystandard/skuteczna_reklama_w_internecie2/

Źródło artykułu:internetstandard.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)