Darmowe warsztaty fotograficzne od Panasonica

Darmowe warsztaty fotograficzne od Panasonica

Darmowe warsztaty fotograficzne od Panasonica
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
09.05.2013 12:24, aktualizacja: 09.05.2013 15:21

W ramach kampanii Changing Photography Panasonic przygotował specjalną ofertę warsztatów fotograficznych, które pozwolą użytkownikom poznać nowy wymiar fotografii - tym razem podczas warsztatów street photo.

Warsztaty skupiające się na tematyce street photo odbędą się w Warszawie i w Katowicach. Warsztaty są bezpłatne, jednak do udziału w nich konieczny jest zakup aparatu z serii LUMIX G w okresie od 5 marca do 1. czerwca 2013 roku. Po kupieniu aparatu uczestnik będzie mógł zgłosić swój udział w warsztatach na dedykowanej stronie. Jest jednak możliwość skorzystania z warsztatów bez zakupu aparatu.

Dodatkowo przygotowano możliwość zdobycia wejściówki dla osób, które nie dokonały promocyjnego zakupu. Na stronie warsztatów (www.panasonic.pl/warsztaty) codziennie (w dni robocze) będą się pojawiać dwa pytania konkursowe. Nagroda, czyli możliwość bezpłatnego udziału w warsztatach, trafi do osoby, która jako pierwsza odpowie prawidłowo na dane pytanie konkursowe.

Warsztaty w obu miastach zostaną przeprowadzone przez Marcina Bójko i Norberta Gajlewicza, uznanych dziennikarzy i fotografów, redaktorów magazynu Digital Foto Video. Podczas warsztatów street photo pod czujnym okiem specjalistów uczestnicy będą mogli dowiedzieć się jak uchwycić dynamiczne sceny ulicznie i idealne momenty miejskiego życia. Dodatkowo w trakcie całego wydarzenia będzie organizowany konkurs na najlepsze zdjęcie, w którym główną nagrodą będzie obiektyw Panasonic H-H020.

Warsztaty odbędą się w Warszawie i Katowicach w następujących terminach:

- 25.05.2013 Warszawa (rejestracja do 20 maja)
- 22.06.2013 Katowice (rejestracja do 17 czerwca)

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)