Warsztaty fotograficzne Tomasza Tomaszewskiego - Adobe Creative Search 4 Ideas

Warsztaty fotograficzne Tomasza Tomaszewskiego - Adobe Creative Search 4 Ideas
Źródło zdjęć: © Adobe

06.07.2009 12:45, aktual.: 06.07.2009 13:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jednym z wydarzeń towarzyszących konkursowi graficznemu Adobe Creative Search 4 Ideas są warsztaty fotograficzne dla jego uczestników, prowadzone przez znanego w Polsce i na całym świecie artystę-fotografika, Tomasza Tomaszewskiego. Spotkanie warsztatowe odbędzie się 24 lipca w siedzibie Akademii Fotografii w Warszawie i będzie dotyczyło m.in. edycji cyfrowych zdjęć z wykorzystaniem Photoshopa.

Na udział w bezpłatnych warsztatach szanse ma każdy, kto do 1. lipca zarejestruje się na stronie www.cs4ideas.pl. Wśród tych osób wylosowanych zostanie 20 szczęśliwców, przed którymi znany fotograf odsłoni kulisy swego warsztatu artystycznego.

O konkursie
Konkurs Adobe Creative Search 4 Ideas, któremu towarzyszą warsztaty, to otwarty konkurs graficzny na kreacje kampanii społecznej Banków Żywności – organizacji, której ideą jest walka z niedożywieniem i marnowaniem żywności.
Pracę można składać na www.cs4ideas.pl w następujących kategoriach:
 Grafika statyczna (plakat, billboard, reklama prasowa),
 Grafika dynamiczna lub aplikacja (baneru www ruchomy lub statyczny, animacja np., z wykorzystaniem elementów 3D; grafika na urządzenie przenośne) oraz
 Video (film video, film z wykorzystaniem efektów specjalnych, storyboardu).

Dodatkowo można składać prace w kategorii Kampania - tu trzeba złożyć spójne prace w przynajmniej dwóch z trzech kategorii podstawowych.
Najlepsze prace zostaną umieszczone w wirtualnej galerii Adobe oraz opublikowane w kalendarzu pokonkursowym. Na ich autorów czekają cenne nagrody –. pakiety graficzne Adobe Creative Suite 4, monitory EIZO, drukarki EPSON, tablet Wacom, miejsca na warsztatach fotograficznych Akademii Fotografii.

Tomasz Tomaszewski
Tomasz Tomaszewski to znany i doceniany w Polsce i na świecie fotograf. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików, współpracownik agencji Visum Archiv w Hamburgu, agencji Image Collection w Waszyngtonie oraz American Society of Magazine Photographers. Zajmuje się fotografią prasową, publikował swoje zdjęcia w najważniejszych pismach polskich i zagranicznych, m.in. w Stern, Paris Match, GEO, New York Times, Time, Fortune, Vogue, Die Zeit, Elle. Wydał kilka książek autorskich: OSTATNI - Współcześni Żydzi Polscy, W poszukiwaniu Ameryki, Cyganie Polscy, W Centrum, Niezwykła Hiszpania, Rzut Beretem oraz ilustrował swoimi pracami kilkanaście prac zbiorowych. Autor wielu wystaw indywidualnych w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Izraelu, Japonii, Holandii, Włoszech, Irlandii, Niemczech, Polsce i na Madagaskarze. Laureat polskich oraz międzynarodowych nagród fotograficznych. Od dwudziestu lat współpracuje z magazynem National Geographic, w którym opublikował 18. esejów fotograficznych, a od roku 1999 jest
głównym konsultantem jego polskiej edycji. Uczy fotografii w Polsce, USA, Niemczech i we Włoszech.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)