Bezpłatne warsztaty Creative Suite 5 online

Bezpłatne warsztaty Creative Suite 5 online
Źródło zdjęć: © Adobe

08.06.2010 11:48, aktual.: 08.06.2010 12:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W związku z niedawną premierą oprogramowania graficznego Creative Suite 5, Adobe Polska szykuje ogólnodostępne, bezpłatne warsztaty online, które 16 czerwca, „na żywo” przeprowadzą związani z firmą specjaliści.

Wszyscy, którzy zarejestrują się na warsztaty na stronie kreatywnybazar.pl. będą mieli możliwość poznania nowych funkcji najnowszych wersji takich programów jak Illustrator, Photoshop InDesign, Dreamweaver, Flash, Premiere Pro czy After Effects. Podczas warsztatów będzie też okazja do zadawania pytań prowadzącym.

Obraz
© (fot. Adobe)

Warsztaty Creative Suite 5 online składać się będą z 3 części, które łącznie potrwają 3 godziny.

Pierwsza część dotyczyć będzie edycji wideo (CS5 Production Premium). Poprowadzi ją Marek Błędowski, który pokaże nowe techniki rotoscopingu, korzyści płynące z Mercury Playback Engine oraz inne nowości w programach After Effects i Premiere Pro. Marek Błędowski to trener Adobe i Wacom, wykładowca w Akademii Mediaarts (Kolonia, Niemcy) i specjalista od dokumentacji filmowej. Jest właścicielem agencji interaktywnej działającej głównie w Niemczech, zajmującej się tworzeniem projektów oprawy graficznej do filmów oraz dla telewizji.

Drugą część –. o projektowaniu dla Internetu - poprowadzi Grzegorz Róg, trener oprogramowania Adobe, specjalizujący się w technologiach internetowych, grafice oraz motion designie. Skupi się na nowościach w pakiecie CS5 Web Premium, nowych funkcjach Uczestnicy Dreamweavera oraz możliwości Flash Catalyst CS5.

Ostatnia część dotyczyć będzie edycji grafiki statycznej - nowych funkcji w pakiecie CS5 Design Premium. Poprowadzi ją Piotr Janowczyk, wykładowca Grafiki Wydawniczej i Ilustracji Prasowej przy katedrze Projektowania Graficznego Europejskiej Akademi Sztuk oraz Akademii Fotografii w Warszawie. Pokaże jak rysować z zachowaniem perspektywy w Illustratorze i tworzyć efekty malarskie w nowym Photoshopie. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się także jakie nowe funkcje kryje w sobie InDesign CS5.

Szczegóły techniczne i rejestracja znajdują się pod tym adresem.

Agenda spotkania

I. CZĘŚĆ PIERWSZA

Data: 16.06.10
Godz. 14.00 – 14.45
Prowadzacy: Marek Błędowski
Temat: Nowości w pakiecie CS5 Production Premium

II. CZĘŚĆ DRUGA

Data: 16.06.10
Godz. 15.00 – 15.45
Prowadzacy: Grzegorz Róg
Temat: Nowości w pakiecie CS5 Web Premium

III. CZĘŚĆ TRZECIA
Data: 16.06.10
Godz. 16.00 – 16.45
Prowadzacy: Piotr Janowczyk
Temat: Nowości w pakiecie CS5 Design Premium

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)