Darmowe warsztaty fotograficzne

Darmowe warsztaty fotograficzne

Darmowe warsztaty fotograficzne
01.09.2009 13:10

Sklep foto-video Cyfrowe.pl oraz Canon Polska zapraszają do udziału w swoim nowym przedsięwzięciu. Od września rozpoczyna działalność pierwsza edycja „FOTOszkoły Cyfrowe.pl”. „FOTOszkoła” to cykl jednodniowych, bezpłatnych warsztatów fotograficznych organizowanych w różnych miastach Polski

Spotkania są przeznaczone dla początkujących i średniozaawansowanych miłośników fotografii cyfrowej, przede wszystkim użytkowników lustrzanek. Każde spotkanie ma swój wiodący temat, który jest przedmiotem wykładu i części praktycznej - warsztatów fotograficznych, które - jeśli tylko pogoda pozwoli - będą przeprowadzane w plenerze. Wszystkie spotkania poprowadzi Wojtek Tkaczyński, znany łódzki fotograf i wykładowca wyższej uczelni.

Obraz
© (fot. jupiterimages)

Harmonogram spotkań jest następujący:

- 13.09. Warszawa - Przyroda/krajobraz/makro
- 19.09. Gdańsk - Portret w plenerze
- 27.09. Katowice - Życie codzienne/fotografia prasowa
- 15.11. Poznań - Architektura/fotografia wnętrz

Warsztaty będą też okazją by zobaczyć i wypróbować najnowsze produkty firmy Canon.

Uczestnicy przychodzą z własnymi aparatami. Na każdym spotkaniu będzie obecna modelka oraz profesjonalny sprzęt do wyposażenia studia fotograficznego. Na zakończenie dnia następować będzie ocena wyników pleneru czyli zdjęć uczestników przez prowadzącego i przez nich samych. Chętni będą mogli zgłosić swoje zdjęcia do konkursu na zdjęcie pleneru. Dla autorów najlepszych zdjęć przewidziane są atrakcyjne nagrody od Canon Polska i sklepu Cyfrowe.pl.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego i otrzymanie potwierdzenia udziału droga mailową. Liczba miejsc jest bardzo ograniczona. Dokładne miejsca i godziny spotkań będą przesłane zakwalifikowanym uczestnikom drogą mailową.

Więcej informacji i rejestracja na stronie www.cyfrowe.pl/warsztatycanon.html

O prowadzącym:
Wojtek Tkaczyński

Fotografuje od ponad 20 lat. Jego ulubiony temat to krajobrazy, które prezentuje w postaci archiwalnych tonowanych odbitek na papierze barytowym. Należy do Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego. Pisze o fotografii dla miesięczników „Pozytyw” i „Digital Foto Video” oraz dla portali internetowych „Fotopolis.pl” i „Szerokikadr.pl”. Juror wielu konkursów fotograficznych m.in. europejskiego AGFA Portrait Award 2000. Uczy fotografii w Europejskiej Akademii Fotografii oraz na łódzkiej „Filmówce”.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)