Darmowe warsztaty fotograficzne od Nikona

Darmowe warsztaty fotograficzne od Nikona

Darmowe warsztaty fotograficzne od Nikona
Źródło zdjęć: © IDG
24.06.2013 13:33, aktualizacja: 24.06.2013 13:57

Akademia Nikona wraz z organizatorami konkursu Grand Press Photo organizuje bezpłatne warsztaty fotograficzne. Spotkanie odbędzie się 1 lipca br. w kinie Cinema City Sadyba, mieszczącym się w Centrum Handlowym Sadyba Best Mall w Warszawie. Zajęcia rozpoczną się o godz. 19:00. Warsztaty towarzyszom wystawie najlepszych zdjęć nagrodzonych w konkursie Grand Press Photo 2013.

W ramach warsztatów, prowadzonych przez fotografa eksperta i wykładowcę Akademii Nikona Pawła Dumę, uczestnicy dowiedzą się co decyduje o udanym zdjęciu. Prelegent opowie o roli przypadku, szczęścia, światła, kompozycji, a także o technikach fotografowania. Ze słuchaczami podejmie również dyskusję o tym co można, a czego nie można poprawiać w czasie postprodukcji. W ramach zajęć zostanie przeprowadzona również wspólna analiza najlepszych zdjęć nagrodzonych w konkursie Grand Press Photo 2013.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Liczba miejsc jest ograniczona. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń, które wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu kontaktowego należy wysyłać na adres gpp@akademianikona.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)