Bezpłatne warsztaty fotograficzne w Warszawie

Bezpłatne warsztaty fotograficzne w Warszawie

15.05.2009 11:30, aktual.: 15.05.2009 13:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

23 maja zainaugurowany zostanie w Warszawie cykl bezpłatnych warsztatów z zakresu fotografii. Pod okiem wykładowców z Warszawskiej Szkoły Fotografii będzie można podszkolić się w obsłudze aparatu, prawidłowym wykonywaniu zdjęć oraz ich edycji.

Organizatorzy kursów, firma Casio Exilim oraz wspomniana już Warszawska Szkoła Fotografii, przewidują łącznie cztery spotkania warsztatowe. Każde z nich odbędzie się w siedzibie Szkoły przy ul. Łazienkowskiej 14 i potrwa dwie godziny. Harmonogram zajęć wygląda następująco:
- 23 maja - wykład teoretyczny z podstaw kompozycji i budowy obrazu, problematyki formy i treści, wykorzystania światła i relacji z osobą fotografowaną,
- 6 czerwca - fotografia uliczna,
- 13 czerwca - fotografowanie postaci,
- 2. czerwca - cyfrowa edycja zdjęć.

Obraz
© (fot. Casio)

Aby zgłosić chęć wzięcia udziału w warsztatach, należy wysłać e-mail na adres exilim.warsztaty@zibi.pl, podając imię, nazwisko i dane kontaktowe oraz wpisując w temacie "Potwierdzam". Liczba miejsc jest mocno ograniczona, zatem zainteresowanym zalecamy pośpiech. Na każde ze spotkań należy zapisywać się oddzielnie.

Uczestnik warsztatów, który wykona w ich trakcie najciekawsze zdjęcie, zostanie nagrodzony aparatem cyfrowym Casio Exilim Pro EX-F1.

Więcej informacji: Casio - http://www.aparaty-casio.pl

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)