Adobe Creative Suite 4 do pobrania

Adobe Creative Suite 4 do pobrania

Adobe Creative Suite 4 do pobrania
Źródło zdjęć: © Adobe
13.11.2008 12:01, aktualizacja: 13.11.2008 12:34

Adobe udostępniło wersje testowe aplikacji wchodzących w skład najnowszego pakietu programów do obróbki multimediów. Z narzędzi można korzystać bez opłat przez 30 dni od momentu instalacji na dysku komputera.

Przypomnijmy, iż najnowsze wydanie zestawu Creative Suite miało swoją premierę pod koniec września br., a miesiąc później trafiło do sprzedaży. Na rynku dostępnych jest 6 zestawów: Design Standard i Premium, Web Standard i Premium, Production Premium oraz Master Collection. Organizacja pakietów nie zmieniła się więc od wersji CS3, zaszły natomiast drobne zmiany w ich składzie - Design Premium CS4 wyposażone jest dodatkowo w Fireworks, natomiast Web Premium - w Soundbooth.

Osoby, które chciałyby własnoręcznie przetestować możliwości aplikacji Adobe przed zakupem wreszcie mają taką możliwość. Co prawda, producent nie udostępnił jeszcze polskojęzycznych wersji programów, można jednak pobierać i instalować wydania przeznaczone dla systemów operacyjnych Windows i Mac OS X. Polskie edycje językowe CS4 zostaną wprowadzone do sprzedaży w grudniu br.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)