Ostatnie zajęcia z cyklu „Bezpłatne Warsztaty Fotograficzne”

Ostatnie zajęcia z cyklu „Bezpłatne Warsztaty Fotograficzne”

17.06.2009 11:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W sobotę, 20 czerwca o godz. 11.00, w Warszawie, odbędą się czwarte, a zarazem ostatnie zajęcia w ramach projektu „Bezpłatne Warsztaty Fotograficzne”. Wykład z zakresu cyfrowej edycji zdjęć, poprowadzi wykładowca Warszawskiej Szkoły Fotografii - Andrzej Satel, który zapozna ostatnich dwudziestu uczestników warsztatów, z tematyką komputerowej obróbki fotografii. Organizatorem cyklu spotkań w ramach „Bezpłatnych Warsztatów Fotograficznych” jest marka Casio Exilim.

  1. czerwca o godz 11.00, rozpoczynają się ostatnie zajęcia z cyklu „Bezpłatne Warsztaty Fotograficzne”, pt. „Cyfrowa edycja zdjęć”. Pod okiem profesjonalnego fotografa i specjalisty w dziedzinie cyfrowej obróbki obrazu, Andrzeja Satela, dwudziestu chętnych, którzy zakwalifikowali się na warsztaty, nauczy się m.in. retuszu czy korekcji zrobionych przez siebie zdjęć. Na spotkaniu omówione zostaną ponadto narzędzia dostępne w programach do obróbki fotografii, jak również możliwości, jakie one oferują. Na poprzednich, praktycznych zajęciach w plenerze, z serii „Bezpłatnych Warsztatów Fotograficznych”, uczestnicy korzystali z własnych aparatów lub dostarczonych przez organizatorów. Ostatnie spotkanie, poświęcone cyfrowej edycji zdjęć, będzie miało charakter wykładu, na temat możliwości profesjonalnej obróbki wykonanej przez siebie fotografii.
Obraz
© (fot. Mat. prasowe)

Dotychczasowe zajęcia z serii „Bezpłatnych Warsztatów Fotograficznych”, cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, zarówno wśród posiadaczy aparatów, jak i osób zainteresowanych tą dziedziną sztuki, ale jeszcze nie praktykujących.

„Akcja „Bezpłatne Warsztaty Fotograficzne”. cieszy się ogromną popularnością, o czym świadczą dziesiątki zapytań mailowych, które otrzymujemy każdego dnia. Do tej pory odnotowaliśmy ponad 5 tysięcy zgłoszeń od osób chętnych do wzięcia w niej udziału, nawet spoza Warszawy. Chcielibyśmy jeszcze w tym roku zorganizować kolejną edycję projektu – mówi Agnieszka Bujalska – współorganizator projektu.

Organizatorem projektu jest marka Casio Exilim, partnerem warsztatów - Warszawska Szkoła Fotografii, Patronat Medialny nad inicjatywą objęły – dziennik Polska, Radio Eska, magazyn fotograficzny Foto Kurier oraz portal fotograficzny Fotografuj.pl i najstarszy serwis informacyjny poświęcony fotografii - SwiatObrazu.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)