Wacom przedstawia nową markę dla rozwiązań OEM - Wacom Feel IT Technologies

Wacom przedstawia nową markę dla rozwiązań OEM - Wacom Feel IT Technologies
Źródło zdjęć: © Wacom

13.10.2009 15:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wacom ogłasza dzisiaj swoją nową markę dla rozwiązań typu OEM - Wacom Feel IT Technologies

Nowe rozwiązania łączą różne rodzaje technologii, w tym multi-touch (technologię wielodotykową) z funkcjonalnością pióra. W połączeniu z wysokiej klasy kontrolerami i zaawansowanymi sterownikami tworzą one zintegrowaną, naturalną i intuicyjną ofertę dla użytkowników komputerów PC, e-book’ów i innych urządzeń.

Firma posiada obecnie system sensoryczny o nazwie G5 i będzie koncentrować się na rozwoju systemów tego typu, udoskonalając ich jakość i możliwości, pod nową marką Wacom Feel IT Technologies.

Masahiko Yamada, Prezes firmy Wacom, mówi: "W firmie Wacom wierzymy, że korzystanie z zaawansowanej technologii nie powinno być skomplikowane i frustrujące. Chcemy czynić zaawansowane rozwiązania prostszymi i bardziej inspirującymi, aby ludzie korzystając z nich czuli się dobrze i osiągali przy ich pomocy doskonałe rezultaty. Stworzenie nowej marki dla rozwiązań OEM w połączeniu z naszą pracą nad wiodącymi interfejsami użytkownika jest świadectwem naszego zaangażowania w pomoc każdemu, kto chce z przyjemnością korzystać z nowoczesnych rozwiązań w naturalny i intuicyjny sposób. Od tej pory technologia będzie postrzegana inaczej".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)