Wacom Bamboo, nowe możliwości

Wacom Bamboo, nowe możliwości

Wacom Bamboo, nowe możliwości
30.09.2008 11:31, aktualizacja: 30.09.2008 11:48

Wacom zdecydował się zaprojektować narzędzia i aplikacje przeznaczone
do współpracy z tabletami Bamboo, które umożliwią użytkownikom nowe
sposoby korzystania z komputera

*Bamboo - rodzina konsumenckich tabletów piórkowych Wacom rozszerzenie możliwości tabletów. W dzisiejszych czasach użytkownicy komputerów korzystają ze wszystkich dostępnych technologii, by łączyć się i współpracować z innymi osobami - zwłaszcza za pomocą internetu. Jednocześnie wymagają jak najprostszej obsługi sprzętu komputerowego. *
Wacom zdecydował się zaprojektować narzędzia i aplikacje przeznaczone do współpracy z tabletami Bamboo, które umożliwią użytkownikom nowe sposoby korzystania z komputera. Innowacyjne możliwości komunikacji, a także wymiany i wyszukiwania informacji w sieci są jednocześnie proste i wygodne w obsłudze.

Obraz
© Bamboo Dock (fot. Wacom)

Nowa generacja urządzeń Bamboo wyposażona jest w narzędzia pozwalające w szybki i prosty sposób odkryć w cyfrowy świat. Użytkownicy mogą wykorzystywać możliwości pióra Bamboo w celu wyrażania swojej osobowości i dzielenia się pomysłami z innymi.
Proste, przydatne i zabawne Jednym z nowych narzędzi jest Bamboo Scribe. Ta służąca do rozpoznawania odręcznego pisma aplikacja bez problemów zmienia pismo odręczne w cyfrowy tekst. Bamboo Scribe i tablet piórkowy są naturalną alternatywą dla klasycznego wprowadzania tekstu za pomocą klawiatury.

Bamboo Link to nowe narzędzie do wyszukiwania. Prezentuje ono wyniki poszukiwań w dynamiczny, atrakcyjny wizualnie sposób. Pozwala jednocześnie użytkownikom na zapisywanie, wysyłanie, zaznaczanie i dodawanie notatek do wyników wyszukiwania za pomocą pióra.

Obraz
© BambooSpace (fot. Wacom)

Dzięki Bamboo Space, Wacom rozpoczął tworzenie nowej internetowej aplikacji dla użytkowników, którzy chcą kolekcjonować swe prace i wymieniać się pomysłami. Szkice, fotografie, rysunki i notatki mogą być sortowane i układane tak, jak na biurku. Następnie można je łatwo udostępniać zapraszając innych do wizyty w swojej indywidualnej przestrzeni. Początkowo serwis zostanie uruchomiany w wersji beta i będzie rozszerzany w ciągu najbliższych miesięcy.

Na pulpicie swoich komputerów użytkownicy zobaczą nową ikonę Bamboo Dock, która będzie bramą do nowych aplikacji oraz do rosnącego zestawu Bamboo Minis. Bamboo Minis to niewielkie programy oferujące różnorodne rozwiązania. Od zaznaczania, szkicowania i tworzenia notatek na powierzchni map po wykorzystanie tabletu do gier komputerowych. Bamboo Dock to intuicyjna droga do nawigacji za pomocą pióra. Warto trzymać rękę na pulsie i poznawać najnowsze stale rozwijające się narzędzia.

Bamboo Minis, Bamboo Dock i Bamboo Space dostępne są dla użytkowników tabletów Bamboo pod adresem http://www.wacom.eu/bamboo. Osoby, które po 16 września 2008 kupią tablet i nie znajdą w pudełku nowych programów – będą mogły za darmo pobrać je ze strony internetowej po podaniu numeru seryjnego kupionego urządzenia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)