Steve Ballmer: "Pół miliarda użytkowników Windows 8 w rok"

Steve Ballmer: "Pół miliarda użytkowników Windows 8 w rok"

Steve Ballmer: "Pół miliarda użytkowników Windows 8 w rok"
Źródło zdjęć: © chip.pl
23.05.2012 10:57

Zdaniem Steve’a Ballmera, w tym roku sprzedanych zostanie 350 milionów urządzeń z Windows 7. To jednak nic w porównaniu do przyszłości, jaką widzi dla Windows 8.

Podczas przemówienia na konferencji Seoul Digital Forum w Korei Południowej. Steve Ballmer oświadczył, że do końca przyszłego roku (czyli w rok od momentu swojej premiery) system Windows 8 będzie używany przez 500 milionów osób. – _ To na serio, w pewnym sensie, świt przed odrodzeniem Microsoft Windows i z całą pewnością najważniejsza rzecz, jaką dokonaliśmy _ –. stwierdził Ballmer.

Zapowiedział też, że „wkrótce”. możemy się spodziewać Skype’a dla Windows 8, który najprawdopodobniej zadebiutuje w kolejnej edycji rozwojowej systemu.

Balllmer uważa też, że za kilka rat raptem kilka firm będzie zajmowało się przetwarzaniem w chmurze, dominując ten dział rynkowy. _ – Ilość platform, na których programiści będą wprowadzać swoje produkty i innowacje, nie będzie rosnąć. To niewielka ilość: Windows, różne odmiany Linuxa i Apple _ –. stwierdził.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)