Stary telewizor? Zmień go w centrum rozrywki za grosze

Stary telewizor? Zmień go w centrum rozrywki za grosze

Stary telewizor? Zmień go w centrum rozrywki za grosze
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
27.09.2012 16:08, aktualizacja: 28.09.2012 10:37

Na rynku pojawiło się niewielkie urządzenie Smart TV Android Dongle URZ0193 marki Cabeltech. Urządzenie pozwala rozszerzyć funkcje telewizora o pełny dostęp do zasobów internetowych, gier oraz aplikacji multimedialnych.

Przystawka Smart TV poszerza dostępne funkcje starszych telewizorów i sprawia, że telewizor może stać się domowym centrum multimedialnym. Urządzenie to jest kompatybilne z nowymi modelami telewizorów wyposażonymi w gniazdo HDMI, a zasilane jest z gniazda USB w telewizorze lub opcjonalnie poprzez zasilacz sieciowy (nie dołączony do zestawu).

Smart TV Android Dongle zapewnia szybki dostęp do Internetu poprzez WiFi, a dzięki systemowi operacyjnemu Android 4.0 Ice Cream Sandwich i Google Play umożliwia dostęp do tysięcy ciekawych aplikacji. Po zainstalowaniu urządzenia użytkownik uzyska dostęp do zainstalowanych fabrycznie aplikacji m.in: przeglądarki internetowej oraz odtwarzacza plików multimedialnych wraz z podstawowym pakietem kodeków umożliwiających odtwarzanie większości formatów muzyki, zdjęć i filmów (również z napisami). Menu Anroid Dongle można także wzbogacić o kolejne zarówno płatne, jak też bezpłatne aplikacje dostępne (w większości za darmo) w Sklepie Google Play.

Dodatkowo, urządzenie umożliwia korzystanie na ekranie telewizora z czatów, mediów społecznościowych jak np. Facebook czy NK, jak również oglądać programy z bogatej oferty telewizji internetowej i słuchać muzyki online. Co atrakcyjne, dzięki ogromnej ilości gier na platformę Android, możemy nasz telewizor przekształcić w mini konsolę do gier.

Cabletech Smart TV Android Dongle URZ019. posiada 4GB pamięci oraz wyposażony jest dodatkowo w slot na kartę microSD i gniazdo USB, dzięki czemu umożliwia odtwarzanie gier, plików audio oraz filmów 1080p w jakości HD, zapisanych na kartach microSD, pendrive’ach lub dyskach zewnętrznych. Przez port USB możemy także podłączyć mysz i klawiaturę.

Sugerowana cena detaliczna: *249 zł. *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)