Stary telewizor? Zmień go w centrum rozrywki za grosze

Stary telewizor? Zmień go w centrum rozrywki za grosze
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

27.09.2012 16:08, aktual.: 28.09.2012 10:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na rynku pojawiło się niewielkie urządzenie Smart TV Android Dongle URZ0193 marki Cabeltech. Urządzenie pozwala rozszerzyć funkcje telewizora o pełny dostęp do zasobów internetowych, gier oraz aplikacji multimedialnych.

Przystawka Smart TV poszerza dostępne funkcje starszych telewizorów i sprawia, że telewizor może stać się domowym centrum multimedialnym. Urządzenie to jest kompatybilne z nowymi modelami telewizorów wyposażonymi w gniazdo HDMI, a zasilane jest z gniazda USB w telewizorze lub opcjonalnie poprzez zasilacz sieciowy (nie dołączony do zestawu).

Smart TV Android Dongle zapewnia szybki dostęp do Internetu poprzez WiFi, a dzięki systemowi operacyjnemu Android 4.0 Ice Cream Sandwich i Google Play umożliwia dostęp do tysięcy ciekawych aplikacji. Po zainstalowaniu urządzenia użytkownik uzyska dostęp do zainstalowanych fabrycznie aplikacji m.in: przeglądarki internetowej oraz odtwarzacza plików multimedialnych wraz z podstawowym pakietem kodeków umożliwiających odtwarzanie większości formatów muzyki, zdjęć i filmów (również z napisami). Menu Anroid Dongle można także wzbogacić o kolejne zarówno płatne, jak też bezpłatne aplikacje dostępne (w większości za darmo) w Sklepie Google Play.

Dodatkowo, urządzenie umożliwia korzystanie na ekranie telewizora z czatów, mediów społecznościowych jak np. Facebook czy NK, jak również oglądać programy z bogatej oferty telewizji internetowej i słuchać muzyki online. Co atrakcyjne, dzięki ogromnej ilości gier na platformę Android, możemy nasz telewizor przekształcić w mini konsolę do gier.

Cabletech Smart TV Android Dongle URZ019. posiada 4GB pamięci oraz wyposażony jest dodatkowo w slot na kartę microSD i gniazdo USB, dzięki czemu umożliwia odtwarzanie gier, plików audio oraz filmów 1080p w jakości HD, zapisanych na kartach microSD, pendrive’ach lub dyskach zewnętrznych. Przez port USB możemy także podłączyć mysz i klawiaturę.

Sugerowana cena detaliczna: *249 zł. *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)