Masz stary telewizor? Zamień go w nowoczesny z LG Smart TV Upgrader

Masz stary telewizor? Zamień go w nowoczesny z LG Smart TV Upgrader
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta

31.08.2011 11:59, aktual.: 05.01.2012 12:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

LG Electronics wprowadza na rynek moduł ST600 Smart TV Upgrader, dzięki któremu w prosty i szybki sposób można przekształcić standardowy telewizor
w telewizor nowej generacji z platformą Smart TV. Urządzenie to zapewnia wszystkie korzyści związane z dostępem do Internetu, a także funkcje inteligentnych telewizorów LG, takie jak przeglądarkę internetową oraz dostęp do platformy z aplikacjami LG Apps.

ST60. to niewielkie urządzenie, które umożliwia użytkownikom nawigację po funkcjach telewizora za pomocą panelu Home Dashboard. Intuicyjny układ ikon i menu oraz prosty interfejs użytkownika sprawia, że użytkowanie telewizora nowej generacji jest prawdziwą przyjemnością.

Za pośrednictwem Smart TV Upgrader użytkownicy uzyskają dostęp do oferty dodatkowych treści udostępnianych przez globalnych operatorów, a także do najatrakcyjniejszych lokalnych programów rozrywkowych, filmów i muzyki. Moduł ST60. zapewnia również dostęp do stale poszerzanej oferty aplikacji LG Apps, zaprojektowanych specjalnie z myślą o telewizorach — od kursów językowych po gry. Ponadto, dzięki otwartej przeglądarce, użytkownik może przejść prosto do swoich ulubionych stron WWW lub znaleźć w Internecie każdą potrzebną informację.

Użyta aplikacja Smart Share umożliwia bezprzewodowe strumieniowe przesyłanie treści z kompatybilnych urządzeń cyfrowych, podłączonych do domowej sieci DLNA, na ekran telewizora. Co więcej, jedna z funkcji Smart Share –. Media Link pozwala użytkownikom przeglądać bezpośrednio z komputerów PC dane dotyczące tego, co właśnie oglądają w telewizji. Zatem w czasie projekcji filmu istnieje możliwość prześledzenia historii jego produkcji bądź sprawdzenia informacji na temat jego obsady.

ST60. Smart TV Upgrader może także posłużyć jako sieciowy odtwarzacz plików multimedialnych. Użytkownicy mogą oglądać multimedia w formatach, których starsze telewizory nie były w stanie obsługiwać.

Aby zainstalować moduł ST600, wystarczy połączyć go z telewizorem za pomocą jednego kabla HDMI. Urządzenie współpracuje z telewizorami dowolnego producenta.

Najważniejsze cechy:
 Funkcje inteligentnej telewizji
 Przeglądarka internetowa
 Aplikacje LG Apps
 Łączność Wi-Fi
 Łączność DLNA
 Odtwarzanie z zewnętrznego dysku twardego
 Wymiary: 11cm x 11cm

Sugerowana cena detaliczna LG Smart TV Upgrader wynosi 650 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (60)