Nowy soundbar 2.1 Samsunga - telewizor z lepszym dźwiękiem

Nowy soundbar 2.1 Samsunga - telewizor z lepszym dźwiękiem

Nowy soundbar 2.1 Samsunga - telewizor z lepszym dźwiękiem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
25.06.2014 14:41

Samsung powiększa swoją bogatą ofertę urządzeń audio o kolejnego reprezentanta. HW-H355 to najnowszy model soundbara, czyli zestawu głośników składającego się z pojedynczej listwy głośnikowej oraz subwoofera.

Całkowita moc (RMS) na poziomie 120. powinny bez problemu wygnerować dźwięk, który wypełni każde pomieszczenie, w którym się znajdzie. Soundbar o konstrukcji typu 2.1 nie tylko poszerzy możliwości audio telewizorów, ale także sprawdzi się jako domowy odtwarzacz muzyczny.

Znana z innych modeli urządzeń audio Samsung technologia Bluetooth Hi-Fi Codec znalazła się także w nowym modelu listwy głośnikowej. Dzięki niej, oddana zostaje nam możliwość bezprzewodowego strumieniowania muzyki w wysokiej jakości z urządzeń mobilnych takich jak smartfony czy tablety, na których obecnie najczęściej przechowujemy nasze muzyczne zasoby. Ponadto, na wyposażeniu urządzenia znalazła się także funkcja 3. Sound Plus. Oparta o autorski algorytm dźwiękowy Samsunga. Funkcja ta sprawia, że dźwięk wkomponowuje się w akcję filmu i wydaje się pochodzić dokładnie z miejsca, w którym jest generowany – nie tylko w pionie i w poziomie, ale również w głębi.

Za pośrednictwem wbudowanego modułu do komunikacji Bluetooth, soundbar HW-H35. połączymy bezprzewodowo nie tylko z urządzeniami przenośnymi, ale także z telewizorami przy użyciu funkcji TV Sound Connect (Sound Share). Dzięki funkcji Bluetooth Power On listwę włączymy również przy użyciu smartfona, po uprzednim skonfigurowaniu połączenia między urządzeniami. Soundbar posiada również optyczne wejście audio oraz USB (2.0), za pomocą którego do urządzenia podłączymy zewnętrzną pamięć.

Cena: 900 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)