Transformer Prime jako centrum mobilnej rozrywki

Transformer Prime jako centrum mobilnej rozrywki

Transformer Prime jako centrum mobilnej rozrywki
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
16.04.2012 14:29, aktualizacja: 06.06.2012 16:03

W dobie coraz bardziej postępującej mobilności i miniaturyzacji, od coraz to mniejszych urządzeń oczekujemy dostarczenia nam rozrywki w różnorakiej formie.

W dobie coraz bardziej postępującej mobilności i miniaturyzacji, od coraz to mniejszych urządzeń oczekujemy dostarczenia nam rozrywki w różnorakiej formie. Dziś nie musimy mieć konsoli do gier, komputera PC typu desktop czy dużego notebooka, by wiedzieć, co to prawdziwa rozrywka. Dziś za domowe centrum rozrywki może nam służyć tablet, a dodatkowo będzie on w pełni mobilny.

Transformer Prime wśród tabletów jest najlepszym wyborem, bowiem opiera się na niezwykle wydajnej, czterordzeniowej jednostce Nvidia Tegra 3. To pierwszy na świecie procesor mobilny o tak dużej liczbie rdzeni, co zapewnia nie tylko błyskawiczne działanie aplikacji, ale także płynne wyświetlanie filmów w jakości Full HD. Seans filmowy z Transformerm? Nic prostszego! I absolutnie nie jesteśmy zmuszeni do oglądania filmu w rozdzielczości 1080p na 10-calowym ekranie. Wystarczy bowiem Transformera podłączyć do telewizora HD za pomocą kabelka HDMI i już możemy cieszyć się ulubionym obrazem na dużym ekranie.

Zintegrowany w układzie, czterordzeniowy procesor graficzny GeForce zaoferuje konsolową jakość trójwymiarowych gier, które zachwycą oprawą graficzną niejednego wytrawanego gracza. Zaawansowane efekty wody, realistyczne faktury, efekty rozmycia obrazu w ruchu, efekty camera splash i wiele, wiele więcej nowych efektów 3D, dotychczas niedostępnych w tabletach – to wszystko znajdziesz w Transformerze Prime. Bez wątpienia komfort grania daje możliwość podłączenia ulubionego kontrolera, dzięki portowi USB – poczujesz się zupełnie tak, jakbyś grał na komputerze czy konsoli.

Sekret tabletu firmy Asus tkwi jednak nie tylko w procesorze, ale również w niezliczonej liczbie aplikacji, dostępnych w sklepie Google Play. Od odtwarzaczy multimedialnych, przez programy graficzne, aż po efektowne i wciągające gry – to wszystko sprawi, że nie będziemy już potrzebować ani komputera, ani konsoli, zwłaszcza będąc w ruchu. Transformer Prime będzie nam towarzyszyć i w domu, i w autobusie, i w pracy, i tuz przed snem. Skorzystać możemy także z oferty Tegra Zone – zbioru aplikacji i gier, zoptymalizowanych pod kątem zastosowanego w Transformerze Prime układu Tegra 3.

Oprócz tysięcy aplikacji, Transformer oferuje także przeglądarkę internetową Chrome. To oznacza, że na urządzeniu zagramy w swoje ulubione gry przeglądarkowe, a więc poprowadzimy farmę, rozbudujemy swoją osadę, czy znajdziemy ukryty przedmiot w ogrodzie czasu. Nie możemy oczywiście zapomnieć o dostępie do wszelkich portali społecznościowych, dzięki czemu zawsze jesteśmy w kontakcie z przyjaciółmi. To czyni Transformera prawdziwym centrum mobilnej rozrywki.

Ale Transformer Prime to rozrywka także w podróży. Bateria oferująca do 12 godzin ciągłej zabawy, a z dołączoną stacją dokującą nawet 18 godzin, pozwoli nieustannie cieszyć się z grania w niezwykle realistyczne tytuły, oglądania filmów w wysokiej rozdzielczości czy czytania emocjonujących e-książek, podczas nudnego, bardzo długiego i niezbyt komfortowego przejazdu pociągiem tudzież samochodem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)