"Postaw na oryginał" - nowa kampania Microsoftu

"Postaw na oryginał" - nowa kampania Microsoftu

"Postaw na oryginał" - nowa kampania Microsoftu
18.11.2008 16:04, aktualizacja: 18.11.2008 16:19

Microsoft zainaugurował na polskim rynku nową kampanię promującą legalne oprogramowanie. W ramach akcji, która potrwa do 15 lutego 2009 roku użytkownicy otrzymali jedną z ostatnich szans na zakup systemu Windows XP. Mogą ponadto wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami.

Kampania "Play Fair" organizowana przez Microsoft ma na celu promowanie legalnego oprogramowania. "Postaw na oryginał" to hasło towarzyszące drugiej edycji tego przedsięwzięcia, które potrwa do 1. lutego 2009 roku. Idea oryginalności jest tym razem promowana poprzez wspieranie kreatywnych pomysłów.

Obraz
© (fot. oryginalnywindows.pl)

Jednym z elementów akcji jest sprzedaż Windows XP Home PL w cenie 329 złotych brutto. Przedstawiciele firmy podkreślają, że jest to ostatnia szansa na zakup tego systemu. Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z tej propozycji mogą wziąć udział w konkursie. Odpowiadając na pytanie "Dlaczego stawiasz na oryginały" stwarzają sobie możliwość wygrania atrakcyjnych nagród. Na zwycięzców czeka między innymi notebook, telewizor, kamery wideo, konsole Xbox 360 Elite oraz odtwarzacze Blu-ray.

Uruchomiony został ponadto program "playfairPRO", którego celeme jest realizowanie oryginalnych, autorskich pomysłów oraz promowanie postawy "fair". Szczegółowe informacje na jego temat zostaną zaprezentowane przez Microsoft w najbliższym czasie.

Szczegółowe informacje na temat kampanii, zasady uczestnictwa w konkursie, listę nagród oraz opis korzyści z posiadania legalnego systemu operacyjnego można znaleźć na stronie akcji "Postaw na oryginał" - http://www.oryginalnywindows.pl.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)