Pierwsza wzmianka o SP2 dla Windows Vista

Pierwsza wzmianka o SP2 dla Windows Vista

15.10.2008 10:00, aktual.: 15.10.2008 10:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W witrynie suport.microsoft.com pojawił się artykuł bazy wiedzy poświecony dodatkom Service Pack 2 dla systemów Windows Vista oraz Windows Server 2008 - niestety niezawierający żadnych istotnych informacji.

Jak wiadomo, Windows Server 2008 został oddany w wersji finalnej wraz z SP1. Działanie to miało na celu synchronizację publikacji zbiorczych uaktualnień dla systemów klienckich oraz serwerowych w ten sposób, aby w przyszłości Microsoft miał możliwość opracowywania jednego dodatku SP dla wszystkich OSów. Pakiet SP2 ma być wydany zarówno dla Windows Vista, jak i Windows Server 2008.

Nie wiadomo kiedy to nastąpi, ale opublikowany artykuł Bazy Wiedzy Microsoftu - KB948465 - pozwala przypuszczać, iż całkiem niedługo. Choć nie zawiera praktycznie żadnych informacji, faktem jest, iż Microsoft pomału zaczyna przygotowywać się do premiery SP2 dla Visty. Dotychczas dodatek SP2 był wydawany przed premierą kolejnego systemu z rodziny Windows, tak miało miejsce z Windows XP SP2 oraz Windows Server 2000 SP2. Czy zbiorcza łatka dla Visty także pojawi się jeszcze przed premierą Windows 7? Odpowiedź na to pytanie poznamy zapewne wkrótce.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)