Vista SP2 RC Escrow w rękach testerów

Vista SP2 RC Escrow w rękach testerów

29.01.2009 09:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Microsoft udostępnił wybranej grupie testerów, biorących udział w programie technicznym beta, nowy build dodatku SP2 dla systemów Windows Vista oraz Server 2008. Nowa wersja oznaczona została mianem RC Escrow, co w wielkim skrócie określić można jako pretendenta do wersji Release Candidate.

Wydanie beta dodatku Service Pack 2 dla Visty i Server 2008 zostało udostępnione wszystkim zainteresowanym na początku grudnia. Jest to ostatni publicznie dostępny build, kolejnym będzie zapewne wersja Release Candidate 1. Tymczasem wczoraj Microsoft wysłał maile członkom technicznego programu beta z informacją o dostępności nowe buildu - RC Escrow (build nr 6002.16659).

Nową wersją dodatku można już pobrać z witryny Microsoft Connect. SP2 RC Escrow dostępny jest w trzech postaciach: można go pobrać poprzez usługę Windows Update, autonomicznego instalatora lub obraz .iso ze wszystkim dostępnymi wersjami językowymi.

Nowa wersja nie zostanie wydana publicznie, ale ma pomóc gigantowi z Redmond w przygotowaniu pierwszego kandydata do wersji finalnej (premiera w marcu br.). Słowo "Escrow" oznacza, że kod dodatku jest już zamrożony i nie trafią doń żadne nowości. Teraz Microsoft chce jedynie otrzymać opinie na temat stabilności i wydajności SP2.

Finalna wersja SP2 dla Visty i Servera 2008 spodziewana jest w drugim kwartale br.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)