Instalacja SP2 dla Windows Vista to nawet 130 GB zwolnionej przestrzeni dyskowej

Instalacja SP2 dla Windows Vista to nawet 130 GB zwolnionej przestrzeni dyskowej30.05.2009 14:30
Instalacja SP2 dla Windows Vista to nawet 130 GB zwolnionej przestrzeni dyskowej

Kilka dni temu Microsoft udostępnił SP2 dla użytkowników Visty. Jak donosi wielu internautów, jego zainstalowanie zwolniło sporo miejsca na ich dyskach twardych - w jednym przypadku nawet 130 GB!

*Kilka dni temu Microsoft udostępnił SP2 dla użytkowników Visty. Jak donosi wielu internautów, jego zainstalowanie zwolniło sporo miejsca na ich dyskach twardych - w jednym przypadku nawet 130 GB! *

Po udostępnieniu drugiego pakietu poprawek i aktualizacji dla systemów Windows Vista i Windows Server 200. wielu czytelników amerykańskiego PCWorlda zwróciło uwagę na fakt, że instalacja SP2 spowodowała w ich przypadku znaczne zwiększenie wolnej przestrzeni dyskowej. I nie chodzi tutaj o marne 1-2 gigabajty - dyski pozbyły się bowiem od kilkudziesięciu do nawet 130 GB niepotrzebnych (miejmy nadzieję) plików.
Zdaniem redaktorów PCWorlda, za taki stan rzeczy odpowiada narzędzie Service Pack Clean-up tool (Compcln.exe; usuwa z dysku starsze wersje nadpisywanych plików systemowych), które prawdopodobnie zostaje automatycznie uruchomione podczas instalacji pakietu SP2.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (234)