Photosynth - teraz dla iPhone'a

Photosynth - teraz dla iPhone'a

Photosynth - teraz dla iPhone'a
13.03.2009 13:30, aktualizacja: 13.03.2009 16:18

Photosynth to rewelacyjny projekt Microsoftu, który pozwala tworzyć ciekawe pokazy 3D ze zdjęć. Teraz, w postaci iSyntha, z jego możliwości skorzystać mogą użytkownicy iPhone'ów Apple'a.

Gigant z Redmond udostępnił finalną wersję prototypu - opracowanego przez zespół Live Labs - w sierpniu zeszłego roku. Photosynth od razu spotkał się z zainteresowaniem użytkowników (w pierwszych dniach po premierze serwery były przeciążone). Warto dodać, że produkt zdobył wiele prestiżowych wyróżnień, m.in. nagrodę w kategorii Technical Excellece, przyznaną przez PC Magazine.

Obraz

W grudniu zeszłego roku w ręce użytkowników iPhone'ów trafił inny projekt Live Labs, technologia Seadragon. Teraz, z dobrodziejstw Photosyntha, również będzie można skorzystać w telefonach Apple'a - za sprawą iSyntha, dostępnego w sklepie iTunes pod adresem: www.itunes.com/app/isynth. Aplikacja współpracuje także z iPodami. Narzędzie zostało opracowane przez Grega Pascale'a (brał udział w pracach przy Photosynth), za zgodą Microsoftu. Niestety iSynth pozwala jedynie przeglądać galerie Photosyntha, tworzyć je można nadal tylko przy użyciu narzędzi Microsoftu, dostępnych dla Windows i Mac OS X.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)