TaskOne - obudowa, która zmieni iPhone'a w szwajcarski scyzoryk

TaskOne - obudowa, która zmieni iPhone'a w szwajcarski scyzoryk
26.11.2012 12:33
TaskOne - obudowa, która zmieni iPhone'a w szwajcarski scyzoryk
Źródło zdjęć: © chip.pl

Po co tworzyć obudowę dla telefonu, która tylko chroni. Można stworzyć taką, która przy okazji potrafi się przydać. Obudowa TaskOne ma 16 narzędzi, w tym nóż, piłę, śrubokręt, szczypce, linijkę, a nawet przyrząd do zdejmowania izolacji.

Jeżeli pomysł trafi na inżyniera, który uwielbia narzędzia wielofunkcyjne efekt może być tylko jeden. To obudowa dla iPhone 4 oraz iPhone 5. która jest jednocześnie wielofunkcyjnym scyzorykiem. Autorowi pomysłu udało się wbudować w urządzenie aż 16 różnych narzędzi. W tym wielofunkcyjny nóż, piłę, szczypce, linijkę, przyrząd do zdejmowania izolacji z kabli oraz śrubokręt.

288772937157523603
Źródło zdjęć: © (fot. chip.pl)

TaskOne trafił właśnie do serwisu indiegogo, który jest kopią kickstartera. Oznacza to, że autor szuka finansowania, aby zrealizować swój pomysł. Do uzbierania jest 4. 000 dolarów, a na koncie blisko 6000 dolarów. Do końca zbiórki zostało jeszcze 31 dni.

Jest jeszcze temat, który nasuwa się automatycznie –. waga. Jak się okazuje TaskOne nie należy do najlżejszych, ale z drugiej strony nie ma dramatu. Wersja dla iPhone 4 waży 89 gramów, zaś wersja dla iPhone 5 – 94 gramów.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Kto ma cyfrową licencję na zabijanie?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)