Etui na iPhone'a z wbudowaną baterią słoneczną

Etui na iPhone'a z wbudowaną baterią słoneczną

Etui na iPhone'a z wbudowaną baterią słoneczną
Źródło zdjęć: © maxborgesagencyblog.com
14.03.2010 17:13, aktualizacja: 14.03.2010 17:37

W zeszłym roku firma Novothink zaprezentowała ciekawe etui na iPhone’a – model Solar Surge. Dzięki wbudowanej baterii słonecznej, urządzenie miało umożliwić wygodne ładowanie akumulatora smartphone’a...

W zeszłym roku firma Novothink zaprezentowała ciekawe etui na iPhone’a – model Solar Surge. Dzięki wbudowanej baterii słonecznej, urządzenie miało umożliwić wygodne ładowanie akumulatora smartphone’a Apple. Zgodnie z zapowiedziami producenta gadżet miał być dostępny już kilka miesięcy temu, jednak dopiero w tym tygodniu etui Solar Surge trafiło na sklepowe półki. Nowość jest ciekawą propozycją dla tych użytkowników iPhone’a, którzy mają problem z często rozładowującą się w najmniej odpowiednim momencie standardową baterią.

Novothink Solar Surge posiada wbudowany panel słoneczny oraz litowo-jonowo-polimerowy akumulator o pojemności 132. mAh, który ma 105% pojemności standardowej baterii iPhone’a. Producent podaje, że wystarczy ładować ją na słońcu przez 2 godziny, aby zapewnić dodatkowe 30 min rozmów w sieci 3G i nawet godzinę w sieci 2G. Dodatkowo możemy ją podładować za pomocą kabla USB, który umożliwia również wymianę danych z komputerem. Akcesorium współpracuje z modelami 3G/3GS i posiada certyfikat Apple. Całość mierzy mierzy 6,73 x 12,38 x 2,22 cm przy wadze 79 g.

Aktualnie etui dostępne jest w kolorze czarnym i białym w cenie wynoszącej niespełna 80 dolarów. W najbliższej przyszłości Solar Surge ma być oferowane w czterech dodatkowych, metalizowanych kolorach – zielonym, niebieskim, srebrnym i złotym. Ciekawostką ma być darmowa aplikacja "Solar Planner", która pozwoli oszacować ile czasu wystarczy do tego, aby w pełni naładować iPhone’a.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)