Nowy zestaw samochodowy Mio Car Kit

Nowy zestaw samochodowy Mio Car Kit
Źródło zdjęć: © Mio

07.09.2010 10:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mio Technology wprowadził na rynek pierwszy zestaw samochodowy, który pozwala zamienić urządzenia, takie jak iPhone (3G, 3GS) czy iPod (touch, touch 2. generacji), w nawigację samochodową. Jest to pierwszy tego typu zestaw, przystosowany do obsługi iPhone 4.

Urządzenie ma formę uchwytu mocowanego za pośrednictwem przyssawki do szyby lub deski rozdzielczej w samochodzie. Zawiera wbudowany odbiornik GPS dużej czułości. Zestaw odtwarza komunikaty głosowe dzięki wbudowanemu głośnikowi.

Obraz
© (fot. Mio)

Zastosowanie technologii Bluetooth sprawia, że urządzenie może pełnić również rolę samochodowego zestawu głośnomówiącego dla iPhone’ów. Nowy zestaw Mio można podłączyć do samochodowego systemu audio, co umożliwia odsłuchiwanie instrukcji dotyczących pokonywanej trasy, przeprowadzanie rozmów telefonicznych czy słuchanie muzyki z iPoda czy iPhone’a przez głośniki samochodu.

Po podłączeniu zestawu do gniazda 12V, iPhone jest gotowy do pracy. Dodatkowo zestaw może służyć jako ładowarka samochodowa. Dzięki możliwości regulacji podstawki możemy korzystać z iPhone’a lub iPoda nawet jeśli urządzenie pozostaje w pokrowcu. Nowy uchwyt Mio pozwala na poziome lub pionowe ustawienie wyświetlacza.

Mio Car Kit będzie dostępny na polskim rynku w czwartym kwartale 2010 roku. Sugerowana cena to 399,00 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)