Nowy zestaw słuchawkowy Sound Blaster Evo ZxR

Nowy zestaw słuchawkowy Sound Blaster Evo ZxR

Nowy zestaw słuchawkowy Sound Blaster Evo ZxR
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
14.08.2013 10:38, aktualizacja: 14.08.2013 15:08

Sound Blaster Evo ZxR to najnowszy i jednocześnie najbardziej zaawansowany zestaw słuchawkowy z nowej oferty Creative. Zestaw posiada wbudowany procesor SBAxx-1 i wykorzystuje standard komunikacji NFC. Został też wyposażony w 50-milimetrowe przetworniki dźwięku oraz szereg funkcji, takich jak Active Noise Cancellation czy Talk Through.

Wbudowany procesor SBAxx-1 umożliwia dostosowanie wszystkich parametrów dźwięku do własnych wymagań. Słuchawki Evo ZxR wyposażone zostały w pakiet technologii SBX Pro Studio, które pozwalają na osiągnięcie efektu przestrzenności. Co ważne, każdy użytkownik może swobodnie modyfikować podstawowe ustawienia odtwarzania, dzięki bezpłatnej aplikacji Sound Blaster Central, dostępnej nie tylko na komputery, ale również urządzenia mobilne pracujące w oparciu o systemy Android i iOS. Dzięki panelowi sterowania Sound Blaster można określić nie tylko jeden spośród podstawowych trzech profili: Muzyka, Film lub Gry, ale również wybrać szczegółowe ustawienia, takie jak rodzaj odtwarzanej muzyki, czy profil głosu używanego podczas rozgrywek sieciowych.

Nowy zestaw Sound Blaster wzbogacony został również o technologię aktywnego wyciszania hałasu ANC (Active Noise Cancellation). Dzięki tej funkcjonalności, za pomocą jednego przycisku, można całkowicie odciąć się od odgłosów otaczającego świata. Zestaw Evo Zx wyposażony został również w funkcję Talk Through –. po jego naciśnięciu, bez konieczności zdejmowania czy wyłączania słuchawek, użytkownik może usłyszeć, co mówi zwracająca się do niego osoba.

Wbudowany mikrofon z funkcją kształtowania wiązki dźwiękowej współpracuje z technologiami Crystal Voice i redukuje niepożądane odgłosy z otoczenia podczas rozmów telefonicznych i komunikacji internetowej. Zestaw wzbogacony jest również o technologię InNoiseReduction, co oznacza, że dzięki funkcjonalności procesora SBAxx-1 możliwe jest usunięcie wszelkich zbędnych hałasów, przy zachowaniu integralności samego głosu.

Podobnie, jak zestaw Sound Blaster Evo Zx, tak i model Evo ZxR można połączyć z urządzeniem nadawczym na trzy różne sposoby. Pierwszym z nich jest skorzystanie ze standardu komunikacji NFC, który pozwala na błyskawiczne parowanie urządzeń za pomocą jednego ich zetknięcia. Drugim jest połączenie bezprzewodowe z wykorzystaniem modułu łączności Bluetooth –. wsparcie w postaci kodeków aptX i ACC gwarantuje niezawodną jakość dźwięku przesyłanego bezprzewodowo. Trzecią możliwością jest połączenie przewodowe. Do zestawu dołączono dwa rodzaje kabli – microUSB-to-USB oraz analogowego z wtykiem 4-biegunowym.

Cena 1200 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)