Nowości car audio od Peiyinga

Nowości car audio od Peiyinga

Nowości car audio od Peiyinga
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
23.04.2013 15:30, aktualizacja: 24.04.2013 08:40

Na sezon 2013 Peiying przygotował nowe propozycje sprzętów audio. Na rynku dostępne są już dwa modele radioodtwarzaczy oraz wielofunkcyjnych stacji multimedialnych.

Wśród nowości są m.in. PY633. oraz PY8368, dwa modele radioodtwarzaczy 1DIN, które sprawdzą się szczególnie w przypadku posiadaczy smartphonów. Poprzez opcję smartphone-ready, radia te umożliwiają komunikację z wybranymi modelami telefonów, dzięki czemu za ich pośrednictwem można korzystać z wybranych funkcji smartphona np. prowadzić rozmowy w trybie głośnomówiącym czy słuchać muzyki.

Nowością w ofercie Peiyinga są także dwie stacje multimedialne: PY990. w rozmiarze 2 DIN oraz PY9909 o wielkości 1 DIN z wysuwanym wyświetlaczem. Urządzenia te zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach, którzy nie korzystają już z płyt CD czy DVD, a muzykę lub filmy zapisują na USB lub na karcie pamięci. Obydwa modele wyposażone zostały również w tuner DVB-T do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej. W wyposażeniu nie zabrakło także modułu GPS z systemem Win CE 6.0 (mapy należy dokupić osobno) oraz moduł Bluetooth do doprowadzenia rozmów telefonicznych. Radio posiadają także różne wejścia np. na kamerę cofania oraz wyjścia (np. na subwoofer i 4xRCA), które pozwolą dodatkowo rozbudować system car audio. Wszystkie funkcje multimedialne użytkownik będzie mógł uruchomić za pośrednictwem dotykowego wyświetlacza TFT o przekątnej 6,2 cala w modelu PY9908 oraz na wysuwanym 7 calowym wyświetlaczu TFT w stacji PY9909.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)