Philips SoundHub - nowy zestaw kina domowego

Philips SoundHub - nowy zestaw kina domowego

Philips SoundHub - nowy zestaw kina domowego
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
19.06.2012 13:33, aktualizacja: 20.06.2012 09:13

Najnowszy zestaw kina domowego SoundHub gwarantuje rozrywkę na wysokim poziomie. Zastosowane w głośnikach podwójne cewki basowe poprawiają brzmienie niższych częstotliwości i zapewniają solidne i głębokie basy. Technologia Active 3D w połączeniu z najnowszą generacją ekranów zapewnia dużą głębię. Efekt trójwymiarowy powstaje dzięki zastosowaniu specjalnych okularów zasłaniających prawe i lewe oko synchronicznie ze zmieniającymi się obrazami.

Zestaw kina domowego został wyposażony w potężne głośniki z rurami basowymi. Ponadto Philips SoundHub posiada ekran dotykowy, który pozwala sterować głośnością i innymi opcjami odtwarzania. Głośniki bezprzewodowe tylne (dostępne za dodatkową opłatą) - umożliwiają regulację i pełną dowolność ich rozmieszczenia. Technologia zerowych zakłóceń pozwala na uzyskanie pełnego dźwięku przestrzennego bez konieczności prowadzenia niezbyt estetycznych kabli.

Technologia Smart TV umożliwia dostęp do serwisów i multimediów internetowych na telewizorze, np. do wypożyczalni filmów lub serwisów społecznościowych. Funkcja Stay in Control pozwala na zmianę kanału lub wprowadzenie tekstu przy użyciu smartfona lub tabletu. Dzięki funkcji SimplyShare prześlesz strumieniowo zdjęcia, muzykę i filmy z komputera, telefonu i tabletu do telewizora.

Dodatkowe porty HDMI zapewniają wygodne podłączanie do zestawu kina domowego innych urządzeń, takich jak konsola do gier czy dekoder HD.

Rekomendowana cena detaliczna zestawu SoundHub HTS5593 wynosi 2149 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)