Luksusowe sanki Porsche

Luksusowe sanki Porsche

Luksusowe sanki Porsche
Źródło zdjęć: © porsche-design.com
21.12.2008 15:38, aktualizacja: 28.02.2012 16:49

Jeśli nosiliśmy się z zamiarem zakupu nowych sanek, być może zainteresuje nas nowość w ofercie Porsche Designe. Firma ta wprowadziła na rynek nowoczesne luksusowe sanki...

Co prawda śniegu jest jeszcze jak na lekarstwo, ale synoptycy zapowiadają, że niebawem będzie do odpowiednio dużo by zacząć "białe szaleństwo". Jeśli zamierzamy skorzystać z tej okazji być może warto już dziś udać się do piwnicy i sprawdzić w jakim stanie są nasze sanki. Z pewnością dostarczą one naszym dzieciom wielu fantastycznych wrażeń podczas zabaw na śniegu.

Jeśli nosiliśmy się z zamiarem zakupu nowych sanek, być może zainteresuje nas nowość w ofercie _ Porsche Designe . Firma ta wprowadziła na rynek nowoczesne luksusowe sanki - Aluminium sledge _. Posiadają one solidną aluminiową ramę z elementami ze stali nierdzewnej oraz wodoodporne siedzisko wykonane z materiału przypominającego skórę. Oczywiście w widocznym miejscu nie mogło zabraknąć dużego napisu Porsche, który z pewnością wyróżni nas z tłumu. Całość prezentuje się naprawdę nieźle. Ciekawostką jest to, że sanki zostały przetestowane pod kątem zgodności z niemieckimi standardami bezpieczeństwa w laboratoriach badawczych _ TÜV _.

Dodatkowo w zestawie znajdziemy wysokiej jakości pokrowiec. Zakup luksusowych sanek _ Porsche to wydatek rzędu 399 Euro _.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)