Elon Musk szaleje Cybertruckiem po Malibu. Przewraca pachołki i łamie przepisy

Elon Musk szaleje Cybertruckiem po Malibu. Przewraca pachołki i łamie przepisy
Źródło zdjęć: © Twitter | GuruLeaks1
Arkadiusz Stando

10.12.2019 09:43, aktual.: 10.12.2019 11:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Elon Musk kontynuuje promowanie swojego najnowszego auta, czyli Tesli Cybertruck. Tym razem narobił zamieszania pod jedną z restauracji w Malibu. Nie obyło się bez wpadki - miliarder przejechał po barierkach i złamał przepisy.

Ciężko policzyć, które to z kolei nagranie Cybertrucka na ulicach stanu Kalifornia. Elon Musk wie, jak zwracać na siebie uwagę i po raz kolejny mu się to udaje. A przy okazji reklamuje swoje najnowsze auto. Tym razem chyba jednak przesadził. Nagranie może trafić na policję, która powinna wystawić mu mandat za niewłaściwe kierowanie autem. Pytanie tylko, czy Cybertruckiem sterował on, czy autopilot.

Elon Musk jeździ po Kalifornii - reklamuje auto szukając rozgłosu

Elon Musk podjechał ze znajomymi na obiad do jednej z popularnych restauracji w Malibu. Jego wizyta zrobiła wrażenie na gościach. Kilku z nich podbiegło przyjrzeć się z bliska Cybertruckowi, zajrzeć do środka, być może poprosić też o autograf. Po chwili Elon Musk odjechał.

Ogromny Cybertruck ruszył z impetem przejeżdżając po pachołku, który ciężko było nie zauważyć. Użytkownicy Twittera komentują, że słupek miał rozmiary podobne do dziecka. Ale to jeszcze nie koniec. Okazuje się, że przedstawiał on nakaz skrętu w prawo, a Elon Musk wyraźnie wybrał przeciwny kierunek.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (34)