Konkurs na telewizję mobilną trwa

Konkurs na telewizję mobilną trwa

Konkurs na telewizję mobilną trwa
10.09.2008 19:00, aktualizacja: 11.09.2008 09:22

W dniach od 5 sierpnia do 4 września br. odbyło się postępowanie konsultacyjne, przeprowadzone przez Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej dotyczące konkursu na rezerwację częstotliwości z zakresu 470 - 790 MHz, w tym kanałów radiowych o szerokości 8 MHz, przeznaczone do rozprowadzania programów radiowych lub telewizyjnych na obszarze całego kraju, w standardzie DVB-H ( Digital Video Broadcasting - Handheld ).

Podczas postępowania do prezesa UKE wpłynęły niezastrzeżone stanowiska takich firm, jak Agora S.A., Polkomtel S.A., Polskie Sieci Nadawcze Sp. z o.o., Polską Telefonię Cyfrową Sp. z o.o., PTK Centertel Sp. z o.o., UBIK Business Consulting Sp. z o.o., TP EmiTel Sp. z o.o., P4 Sp. z o.o., TVN S.A. oraz Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji.

Nieco spóźnione były trzy zainteresowane firmy, które złożyły własne wnioski już po 5 września br., mianowicie Platforma Mediowa Point Group S.A, Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów i CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o.

Prezes UKE przedstawi opinię po zapoznaniu się ze wszystkimi złożonymi wnioskami. Treść wszystkich wniosków znaleźć można, w postaci dokumentów .pdf na witrynie Urzędu Komunikacji Elektronicznej - http://www.uke.gov.pl/uke/index.jsp?place=lead01&news_cat_id=168&news_id=3313&layout=3&page=text.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)