Momail integruje pocztę mobilną z usługa Flickr

Momail integruje pocztę mobilną z usługa Flickr

Momail integruje pocztę mobilną z usługa Flickr
18.12.2008 17:31, aktualizacja: 19.12.2008 08:45

System poczty mobilnej oferowany przez firmę Momail został zintegrowany z usługą Flickr. Zapewnia to użytkownikom możliwość wyszukiwania i pobierania zdjęć za pomocą telefonu komórkowego.

Możliwości poczty mobilnej Momail prezentowaliśmy w artykule Poczta w komórce - http://www.pcworld.pl/artykuly/58268/poczta.w.komorce.html. Potencjał tego systemu został zwiększony za sprawą integracji z usługą Flickr. Dzięki temu posunięciu użytkownicy mogą korzystając z telefonu komórkowego wyszukiwać oraz przeglądać zdjęcia z folderów prywatnych i publicznych. Będą ponadto informowani o zmianach dokonanych w ich galeriach.

Istotną cechą systemu jest fakt, iż wszystkie zdjęcia przesyłane na telefon komórkowy są optymalizowane w oparciu o technologię MMOPE ( Mobile Message Optimization & Protection Engine ). Dostosowuje ona pliki do możliwości danego telefonu, co przekłada się w praktyce na znaczne zmniejszenie objętości załączników. Producent zapewnia, że zdjęcia są skalowane, obracane i konwertowane w czasie rzeczywistym.

Dodatkowe informacje na temat systemu poczty mobilne są dostępne na stronie Momail - http://www.momail.pl.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)