Jak pozbyć się owadów i gryzoni? Prosty sposób na czystkę w domu

Jak pozbyć się owadów i gryzoni? Prosty sposób na czystkę w domu

Jak pozbyć się owadów i gryzoni? Prosty sposób na czystkę w domu
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
05.04.2013 08:16

Chyba nikt nie przepada za nieproszonymi gośćmi. Ale czy jest coś gorszego, niż niezapowiedziana wizyta teściowej lub znajomych, za którymi nie przepadamy? O tak! Z "mamuśką" lub nudziarzami jakoś się przemęczymy. Ale co w sytuacji, gdy spokój naszego domu zaburzą gryzonie albo owady?

Szczury, myszy, karaluchy, pająki, pluskwy, muchy i inne szkodniki w każdej chwili mogą zaburzyć spokój naszego domu. Co robić w tej sytuacji? Jak pozbyć się nieproszonych gości? Wybawieniem może być odstraszacz owadów Pest Alarm. Urządzenie pomoże wypędzić z domu niechcianych lokatorów.

Cała operacja nie musi przypominać wojskowej operacji i w rezultacie krwawej masakry. Wcale nie musisz przy tym używać broni chemicznej ani wzywać jednostek specjalnych. Możesz wykazać się sprytem i wykurzyć z domu wszelkie owady i gryzonie. Gadżet zapewni ci spokój i pozwoli zachować czyste sumienie.

Jak to działa?

Urządzenie generuje impulsy elektromagnetyczne i ultradźwiękowe, które skutecznie drażnią wszelkie gryzonie i owady, a jednocześnie są niegroźne dla człowieka. Sprzęt nie drażni też psów i kotów, dlatego bez przeszkód można mieć je podłączone cały czas, np. w garażu czy piwnicy.

Cena: około 9. zł

Źródło: SW, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)