Urządzenia Samsung, które sprzątną sierść z twojego domu

Urządzenia Samsung, które sprzątną sierść z twojego domu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

18.02.2014 13:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Samsung przedstawił odkurzacze, które zostały zaprojektowane, aby jak najlepiej radzić sobie z usuwaniem z domu sierści zwierząt. Skuteczne wysprzątanie drobnego włosia z mebli i dywanów możliwe jest dzięki dużej mocy ssania i odpowiednim końcówkom. Samsung F600 o mocy całkowitej 2100 W, sile ssania 530 W oraz dodatkowej szczotce Power Pet spełnia te warunki z nawiązką.

Samsung przedstawił odkurzacze, które zostały zaprojektowane, aby jak najlepiej radzić sobie z usuwaniem z domu sierści zwierząt. Skuteczne wysprzątanie drobnego włosia z mebli i dywanów możliwe jest dzięki dużej mocy ssania i odpowiednim końcówkom. Samsung F600 o mocy całkowitej 2100 W, sile ssania 530 W oraz dodatkowej szczotce Power Pet spełnia te warunki z nawiązką. Jeżeli codzienne odkurzanie nie jest naszym marzeniem, warto kupić robot sprzątający. Robot NaviBot firmy Samsung jest wyposażony w opatentowaną technologię, stworzoną aby skuteczniej zbierać sierść, jednocześnie unikając jej wkręcania się w szczotki odkurzacza. Technologia ta, zmniejszająca konieczność ręcznego sprzątania domu.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Zintegrowany filtr HEPA pozwala schwytać najmniejsze cząsteczki brudu, takie jak alergeny czy kurz, uniemożliwiając im przedostanie się do powietrza. NaviBot jest w stanie dokładnie wyczyścić ulubione miejsce Waszego pupila –. zazwyczaj mocniej zabrudzone, natomiast model Corner Clean zbierze nawet kłębki sierści kryjące się w kątach. Z kolei zabezpieczenie o nazwie Virtual Guard pozwoli na ograniczenie odkurzanej przestrzeni, przez co NaviBot nie podjedzie zbyt blisko miski zwierzęcia, lub innych miejsc, które należy pominąć. Ponadto Samsung Navibot może nie tylko posprzątać, ale także zapewnić kotu trochę rozrywki, kiedy nie ma nas w domu.

Źródło: Informacja prasowa

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także