HTC 7 Mozart - pierwszy telefon z Windows Phone 7 w Orange

HTC 7 Mozart - pierwszy telefon z Windows Phone 7 w Orange

HTC 7 Mozart - pierwszy telefon z Windows Phone 7 w Orange
Źródło zdjęć: © Orange
20.12.2010 10:22, aktualizacja: 20.12.2010 10:33

Od 16 grudnia w ofercie Optymalnej Orange dla Firm można kupić HTC 7 Mozart, pierwszy telefon z systemem operacyjnym Windows Phone 7. Można go kupić nawet za złotówkę w Salonach Firmowych oraz w sklepie internetowym na www.orange.pl

Od 16 grudnia w ofercie Optymalnej Orange dla Firm można kupić HTC 7 Mozart, pierwszy telefon z systemem operacyjnym Windows Phone 7. Można go kupić nawet za złotówkę w Salonach Firmowych oraz w sklepie internetowym na www.orange.pl.

Wprowadzenie do oferty Orange telefonu z nową platformą opracowaną przez Windows jest jednym z wyników blisko ośmioletniej współpracy obu firm. Orange jest kluczowym partnerem Microsoft w dystrybucji urządzeń Windows Phone 7. Na polskim rynku HTC 7 Mozart jest dostępny wyłącznie w Orange.

Obraz
© (fot. Orange)

HTC 7 Mozart oprócz solidnej konstrukcji, stylowego wyglądu i funkcji biznesowych, na przykład Microsoft Office Mobile czy klient e-mail, zapewnia wygodę użytkowania i dostęp do rozrywki na najwyższym poziomie.

Dzięki odtwarzaczowi multimedialnemu - Zune i wykorzystaniu technologii Dolby Mobile oraz SRS WOW HD dostarcza najwyższej klasy wirtualnego dźwięku dookólnego podczas słuchania muzyki i oglądania filmów. Intergracja z Microsoft Zune pozwala także na wygodną synchronizację bibliotek multimediów pomiędzy urządzeniem a komputerem PC.

Użytkownicy z pewnością docenią także bardzo dobry wyświetlacz 3,7 cala oraz wspierany ksenonową lampą błyskową, 8 Mpix aparat fotograficzny umożliwiający kręcenie filmów HD. Internautów ucieszy szybkość dostępu do mobilnego internetu w technologii HSDPA - do 7,2 Mb/s oraz HSUPA do 2 Mb/s. Jej uzupełnieniem jest aplikacja SNS odpowiadająca za integrację telefonu z serwisem Facebook w sposób dotychczas niespotykany w telefonach opartych na innych systemach operacyjnych.

Szerokich możliwości HTC 7 Mozart dopełniają: 8 GB pamięci wewnętrznej, radio FM z RDS, łączność WiFi, bluetooth oraz wbudowany GPS.

Ofertę cenową zakupu HTC 7 Mozart przedstawia poniższa tabela:

Ceny bez VAT.

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć (fot. Orange)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)