MWC 2010: HTC - zapowiada nowe modele z Windows Phone 7

MWC 2010: HTC - zapowiada nowe modele z Windows Phone 715.02.2010 15:23
MWC 2010: HTC - zapowiada nowe modele z Windows Phone 7

HTC ogłosiło dziś plany wprowadzenia na rynek telefonów z systemem nowej generacji Microsoft Windows Phone 7 Series. Nowy system to nowy sposób podejścia do obsługi smartfonów poprzez połączenie treści internetowych i aplikacji telefonicznych.

„Windows Phone 7 Series jest kamieniem milowym dla firmy Microsoft, przemysłu i osób, które nie godzą się na kompromisy. HTC współpracuje blisko z Microsoft w celu dostarczania użytkownikom unikalnych rozwiązań HTC.”. - powiedział Peter Chou, chief executive officer w HTC Corporation. „Firma Microsoft z uwagą wysłuchała opinii użytkowników systemu, na ich podstawie stworzyła nową szybką i zniewalającą wersję oprogramowania, wykorzystującego nowe podejście do obsługi smartfonów.”

288769299857029267
Źródło zdjęć: © (fot. Microsoft)

Windows Phone 7 Series, zaprezentowany na Mobile World Congress 2010, oferuje nowe podejście do obsługi telefonu, łączące najważniejsze dla użytkowników treści internetowe i aplikacje do zarządzania nimi. Po raz pierwszy w historii, Microsoft umożliwi obsługę gier Xbox LIVE oraz muzyki i wideo Zune na telefonach komórkowych z systemem Windows Phone 7 Series.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Komentarze (0)