Nowe smartfony HTC z Windows Phone 7

Nowe smartfony HTC z Windows Phone 7

Nowe smartfony HTC z Windows Phone 7
Źródło zdjęć: © HTC
12.10.2010 09:56, aktualizacja: 05.04.2012 12:22

Firma HTC zaprezentowała pięć nowych telefonów z systemem Windows Phone 7: HTC 7 Surround, HTC 7 Mozart, HTC 7 Trophy, HTC 7 Pro i HTC HD7. Rodzina telefonów z nowym systemem operacyjnym Microsoftu wykorzystuje takie technologie i rozwiązania, jak unikalne aplikacje HTC dostępne przez hub HTC, który jest uzupełnieniem hubów systemu Windows Phone 7

_ Windows Phone 7 to całkowicie świeża platforma, w którą HTC ma zamiar się w pełni zaangażować. Widzimy wiele ciekawych możliwości dla klientów, jak np. integrację z serwisami, takimi jak Microsoft Xbox LIVE i Zune _ - powiedział Peter Chou, CEO HTC Corporation.

Obraz
© (fot. HTC)

Windows Phone 7

Windows Phone 7 został zaprojektowany z myślą o uproszczeniu obsługi urządzeń, dzięki wykorzystaniu interfejsu zawierającego dynamiczne ikony (Tiles) i centra grupujące dane w oparciu o pełnione funkcje, zwane hubami (Hubs). Huby Windows Phone 7 pozwalają na szybki i prosty dostęp do najnowszych i najbardziej wartościowych informacji personalnych zebranych w grupach, takich jak: Ludzie (People), Gry (Games), Muzyka i Wideo (Music&Video), Biuro (Office) i Sklep (Marketplace). Windows Phone 7 został także zintegrowany z wieloma popularnymi serwisami konsumenckimi Microsoftu, takimi jak Xbox LIVE, Windows Live, Bing i Zune.

HTC oferuje zestaw aplikacji i narzędzi zawierający między innymi programy do obsługi serwisów pogodowych i kursów akcji, program do edycji zdjęć, umożliwiający dodawanie do fotografii specjalnych efektów przed udostępnieniem ich znajomym przez hub HTC i wiele innych.

HTC 7 Surround

Smartfon HTC 7 Surround został wyposażony w wysuwany głośnik, podpórkę i technologie Dolby Mobile oraz SRS WOW HD. Dzięki temu HTC 7 Surround oferuje dźwięk wysokiej jakości i efekty dookólne.

HTC 7 Mozart

HTC 7 Mozart wykonano z pojedynczego bloku anodowanego aluminium. Telefon wykorzystuje technologię Dolby Mobile i SRS WOW HD pozwalającą uzyskać najwyższej klasy wirtualny dźwięk dookólny w muzyce i filmach. Dzięki integracji z Microsoft Zune użytkownicy mogą synchronizować zawartość HTC 7 Mozart z danymi z komputerów PC. HTC 7 Trophy

HTC 7 Trophy to telefon, który skierowany jest do właścicieli konsol Xbox. Zdaniem producenta, graczom spodoba się szybkość działania najnowszych gier akcji, uzyskiwana dzięki wydajności procesora Snapdragon o częstotliwości 1 GHz, jak również efekty wizualne i kontrola, zapewniane przez jasny ekran dotykowy WGVA o przekątnej 3,8 cala. Wysokiej jakości wirtualny dźwięk dookólny SRS WOW HD pozwala uzyskać bogate brzmienie w grach, filmach i muzyce.

HTC 7 Pro

HTC 7 Pro stworzony został z myślą o zaawansowanych użytkownikach, którzy oczekują najwyższej wydajności w biznesie i pełnej funkcjonalności przy korzystaniu z rozrywki. Smukły smartfon zawiera wysuwaną, pełną klawiaturę QWERTY i uchylny ekran, co umożliwia szybkie i wygodne pisanie. Zestaw funkcji biurowych pozwala sortować, skanować i zarządzać wiadomościami poczty elektronicznej Outlook, otwierać i edytować dokumenty Office, a także śledzić kursy akcji, dzięki aplikacji do obsługi notowań giełdowych.

HTC HD7

Użytkownicy HTC HD7 będą mogli oglądać filmy na ekranie wysokiej rozdzielczości o przekątnej 4,3 cala. Zintegrowana podpórka ułatwi oglądanie i sprawi, że nie trzeba trzymać telefonu w dłoni. Użytkownicy usługi XBOX Live będą mogli grać w gry mobilne.

Dostępność

Pięć nowych smartfonów HTC będzie dostępnych u operatorów komórkowych i w sklepach detalicznych pod koniec października 2010 r. HTC Mozart w Orange. Kup Teraz!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)