CES 2012: Apple ma na targach swoich szpiegów!

CES 2012: Apple ma na targach swoich szpiegów!
Źródło zdjęć: © Gizmodo.pl

12.01.2012 11:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wśród dziesiątków tysięcy zwiedzających targi nowości w świecie elektroniki znajduje się ćwierć tysiąca osób, które wmieszały się w tłum z zadaniem do wykonania. To pracownicy Apple biorący pod lupę konkurencję. Zaskoczy to tych, którzy są przekonani, że gigant z Cupertino ignoruje strategie innych graczy na rynku. W końcu właśnie w Las Vegas spada prawdziwy deszcz premier w świecie technologii.

Apple oddelegował na targi nie tylko szeregowych pracowników. We wtorek Tom Krazit z portalu Paid Content wpadł przed stanowiskiem wystawienniczym Sony na Grega Joswiaka, szefa marketingu iOS: "Joz - jak jest znany w społeczności Apple - uśmiechnął się, gdy został rozpoznany i zgodził się wymienić kilka zdań." Powiedział Krazitowi, że oferta Sony nie zbiła go z nóg.

Zajmujący się technologiami blogger Mike Elgan podaje, że Apple zgłosiło na CES 25. osób, pomimo że firma nie ma na targach ani stoiska, ani prelegentów. Dodaje: "To popularny mit, że Apple nie zwraca uwagi na posunięcia konkurencji i trzyma się na dystans od tego, co dzieje się u pozostałych graczy na rynku. Jest dokładnie odwrotnie".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)