Wybieramy telefon roku 2012! Oddaj swój głos!

Wybieramy telefon roku 2012! Oddaj swój głos!

Wybieramy telefon roku 2012! Oddaj swój głos!
Źródło zdjęć: © WP.PL
10.12.2012 15:11, aktualizacja: 10.12.2012 15:42

Jak co roku serwis Tech.wp.pl organizuje plebiscyt na "Telefon roku". Zwycięzca wybierany jest głosami użytkowników portalu Wirtualna Polska, dlatego każdy z was może oddać głos na swojego faworyta. Po prawej stronie tego artykułu znajduje się SONDA, w której możecie oddać swój głos na jeden, z nominowanych przez redakcję telefonów. Nie czekaj i wybierz "Telefon roku 2012"!

Jak co roku serwis Tech.wp.pl organizuje plebiscyt na "Telefon roku". Zwycięzca wybierany jest głosami użytkowników portalu Wirtualna Polska, dlatego każdy z was może oddać głos na swojego faworyta. Po prawej stronie tego artykułu (nieco poniżej) znajduje się SONDA, w której możecie oddać swój głos na jeden, z nominowanych przez redakcję telefonów. Który model zostanie"Telefonem roku 2012" zależy tylko od was!

W tym roku do walki stanęły bardzo różne modele. Od najnowszych modeli jak HTC Windows Phone 8X, przez dobrze znany już użytkownikom WP.PL Samsung Galaxy S III. Nie zabrakło także kultowego iPhona w wersji 5. mocnego LG 4X HD, a także bardzo ciekawej konstrukcji spod znaku Huawei – Ascend P1. Wśród nominowanych telefonów zabrało jednak produktów BlackBerry, jednak rok 2012 nie przyniósł żadnych ciekawych nowości produktowych spod znaku „Jeżyny”. W nominacjach znajdziecie także świetne telefony jak Nokia Lumia 920 i Sony Xperia T, ale także nieco bardziej egzotyczne, jak wodoodporny Panasonic Eluga.

Wybierz swojego faworyta i oddaj głos na najlepszy telefon według ciebie. Zachęcamy do głosowania!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (209)