Nastolatki wiercą dziury w swoich srmatfonach. Wszystko przez nową modę

Nastolatki wiercą dziury w swoich srmatfonach. Wszystko przez nową modę

Nastolatki wiercą dziury w swoich srmatfonach. Wszystko przez nową modę
Źródło zdjęć: © Youtube.com
17.05.2017 18:31

Youtuberzy wiercą dziury w swoich dziury w swoich smartfonach żeby je przekształcić w modne gadżety. Wszystko związane jest z trendem, który może pobić wszelkie rekordy w historii zabawek.

Fidget spinnner to obrotowy gadżet, który staje się niezwykle popularny na całym świecie. Jego konstrukcja i zasada działania jest niezwykle prosta. Zamontowane łożyska sprawiają, że gadżet zaczyna się kręcić.

Zabawka ma podobno świetnie pomagać w odstresowaniu się i ułatwiać skupienie. Niektórzy twierdzą nawet, że może być pomocna w leczeniu ADHD.

Youtuberzy wpadli na pomysł jak przekształcić swoje iPhony w taki właśnie gadżet. Pojawiły się instruktarze i poradniki.

Operacja nie jest skomplikowana. Wystarczy wywiercić w smartfonie otwór a następnie umieścić w nim łożyska. Należy tylko pamiętać o wcześniejszym wyjęciu baterii.

Jeden z youtuberów wpadł na pomysł wcześniejszego przecięcia swojego telefonu.

Fidget Spinner to gadżet, może stać się hitem. Szacuje się, że tylko w tym roku te zabawki mogą być warte 500 mln. dol. Oznaczałoby to, że jest to jeden z największych i najszybciej rosnących trendów w historii zabawek. Najtańsze plastikowe spinnery kosztują zaledwie kilka złotych.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)