"Call of Duty: Modern Warfare" bez zombie, ale z większym realizmem. Nowe informacje o grze

"Call of Duty: Modern Warfare" bez zombie, ale z większym realizmem. Nowe informacje o grze

"Call of Duty: Modern Warfare" bez zombie, ale z większym realizmem. Nowe informacje o grze
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
03.06.2019 09:58, aktualizacja: 03.06.2019 10:44

W najnowszej odsłonie serii "Call of Duty: Modern Warfare" nie zobaczymy trybu z zombie. Jacob Minkoff po raz kolejny podkreślił, że w nowej grze chcą stawiać przede wszystkim na realizm, dlatego zamiast popularnego trybu, będą wprowadzać inne usprawnienia gry.

"Call of Duty: Modern Warfare" zadebiutuje 25 października 2019 roku i jak do tej pory zapowiada się naprawdę ciekawie. Do gry powróci fabularna kampania, możliwy będzie cross-play pomiędzy poszczególnymi platformami, a cała dodatkowa zawartość będzie udostępniania za darmo w formie aktualizacji, zamiast płatnych season-passów. Dodatkowo Jacob Minkoff, jeden z dyrektorów pracujących nad grą, kilkukrotnie podkreślił, że chcą w tej odsłonie postawić przede wszystkim na realizm.

Z tego względu w "Call of Duty: Modern Warfare" nie zobaczymy trybów gry, w których walczymy przeciwko zombie. W rozmowie z PlayStationLifestyle Jacob Minkoff podkreślił, że nie planują dodać do gry zombie, ponieważ zaburzyłoby to realizm gry i nie pozwalałoby na odpowiednie przeżywanie emocji, które twórcy chcą wywołać w graczach poprzez poruszanie prawdziwych i autentycznych dla współczesnego świata problemów.

Warto przypomnieć, że zombie nie były obecne w oryginalnej trylogii "Modern Warfare", ale tryby gry z ich udziałem były dużym sukcesem w serii "Black Ops".

Obraz
© Materiały prasowe

"Call of Duty: Modern Warfare" – nowe strzelanie zza osłony

Jednocześnie twórcy zapewniają, że nowy silnik "Call of Duty: Modern Warfare" pozwala na znacznie bardziej realistyczne starcia. Dzięki temu znacznie usprawniono system strzelania przez osłony i ściany. Każda broń otrzyma statystyki, które powiedzą z jakimi rodzajami osłon sobie poradzi. Ma to zachęcić graczy do stosowania nowych taktyk. Twórcy podkreślają, że jest to dla nich jedno z najważniejszych nowych usprawnień rozgrywki.

"Call of Duty: Modern Warfare" będzie mieć premierę 25 października 2019 roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One, a w przyszłym roku najpewniej zadebiutuje na PS5.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)