World of Warcraft: Cataclysm: dwie nowe grywalne rasy?

World of Warcraft: Cataclysm: dwie nowe grywalne rasy?

World of Warcraft: Cataclysm: dwie nowe grywalne rasy?
11.08.2009 15:00, aktualizacja: 11.08.2009 15:41

World of Warcraft już wkrótce z dwiema nowymi grywalnymi rasami? W Sieci pojawiły się plotki, że Blizzard planuje wkrótce zapowiedzieć rozszerzenie Cataclysm, które zrewolucjonizuje uniwersum słynnego MMO

Portal WoW.com opublikował niepotwierdzoną informację związaną z najpopularniejszym MMO na świecie. Według redaktorów strony, Blizzard już niedługo zapowie trzeci dodatek do World of Warcraft - Cataclysm.

Obraz
© (fot. steelseries.com)

Jeśli plotki okażą się prawdziwe, to World of Warcraft: Cataclysm wprowadzi do uniwersum WoWa dwie nowe w pełni grywalne rasy - Worgeny (Sojusz) - http://www.wowwiki.com/worgen oraz Gobliny (Horda) - http://www.wowwiki.com/goblin. Informacje o obu nacjach pojawiły się już w WoWWiki.

Plotki o dodatku Cataclysm pojawiły się już w lipcu, kiedy to Blizzard Entertainment zastrzegł tę nazwę Cataclysm w kategorii "gra komputerowa przez Internet". Firma zastrzegła również Cataclysm jako nazwę dla serii komiksów, przewodników do gry komputerowej, kolorowanek, kart, naklejek, notatników, plakatów, kalendarzy, instrukcji do gry, tablic reklamowych, zdjęć, grafik czy podkładek do mysz. Nietrudno było skojarzyć ten fakt z możliwością powstania nowego dodatku do World of Warcraft.

Jesteśmy niemal pewni, że sprawa wyjaśni się podczas nadchodzącego BlizzConu, imprezy podczas której Blizzard zwykł chwalić się swoimi najnowszymi projektami. Impreza rozpocznie się 21 sierpnia. Czekamy z niecierpliwością!

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)